GeriTelevizyon Kısmetse Olur 16 Mayıs fragmanı – Kısmetse Olur canlı yayını öncesi ilk ipuçları
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kısmetse Olur 16 Mayıs fragmanı – Kısmetse Olur canlı yayını öncesi ilk ipuçları

Kısmetse Olur 16 Mayıs fragmanı – Kısmetse Olur canlı yayını öncesi ilk ipuçları

Kanald.com.tr üzerinden canlı olarak yayınlan Kısmetse Olur’un 16 Mayıs fragmanı son bölümün hemen ardından yayınlandı. Kısmetse Olur’un dün yayınlanan son bölümünde eve dahil olan Murat, evde krize neden oluyor. Tuğçe'ye talip gelen Murat, Emre'nin sert tepkisiyle karşı karşıya kalıyor, damatlar evinde tansiyon yükseliyor. İşte, Kısmetse Olur 16 Mayıs fragmanı ve ipuçları!

Kısmetse Olur son bölümünde Enes’in yerine gelen isim belli oldu. Özgüvenli duruşuyla girdiği andan itibaren dikkatleri üzerinde toplayan yeni damat adayı Murat, daha önce bir evlilik geçirdiğini ve bu evliliğinden ikiz çocukları olduğunu söyledi. Gelin adaylarının sorularını cevaplayan Murat, Kısmetse Olur’a Tuğçe için başvurduğunu itiraf etti. Murat'ın bu sözünden sonra Emre’nin nasıl bir çıkış yapacağı merak ediliyordu. Kısmetse Olur 16 Mayıs fragmanıyla birlikte ilk tüyolar geldi.

KISMETSE OLUR 16 MAYIS FRAGMANI

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında, yeni damat adayı Murat ve Emre arasında tartışma çıkıyor. Murat, programa Tuğçe için başvurduğunu ve Emre'yle olan ilişkilerini sağlıksız bulduğunu söyleyince olanlar oluyor. Emre, Murat'a çok sert bir şekilde karşılık veriyor. Murat'la yaşadığı gerginliğin üzerine gelinler evine giden Emre, burada da Tuğçe ile kavga ediyor. Emre ve Tuğçe ilişkisinde ipler kopma noktasına geliyor. Emre'nin hasta olmasına rağmen teknede olmasına kızan Tuğçe, bunun hesabını soruyor. Tuğçe'nin ilişkisi olduğunu bile bile yine de beğenisini söyleyen Murat'a bir tepki de Adnan'dan geliyor. Adnan, Murat'ın bu yaklaşımını yanlış bulduğunu söylüyor.

Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.30'da kanald.com.tr'de!

KISMETSE OLUR'U CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle