GeriTelevizyon Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanında Eylül çıldırıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanında Eylül çıldırıyor

Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanında Eylül çıldırıyor

Kırgın Çiçekler dizisinin yeni fragmanı izleyicileriyle buluştu. Son bölümde Mesude'nin ölümüyle şok etkisi yaratan Kırgın Çiçekler'in 78. bölümünde annesinin ölümü ardından perişan olan Eylül, Kemal'in ortaya çıkmasıyla kendisin kaybediyor. Herkes rağmen ayakta durmaya çalışan Güney ve Songül'ü ise kötü bir sürpriz bekliyor. Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti detayda!

Kırgın Çiçekler 78. bölüm fragmanında Eylül ve Serkan arasındaki diyalog dikkat çekerken; Güney ve Songül'ün başına gelenler merak uyanırdı. Her hafta farklı bir dramla izleyicilerini hüzünlendiren Kırgın Çiçekler’in son bölümünde Kemal tarafından bıçaklanan Mesude ölmüş, annesinin ölümüyle kahrolan Eylül, kardeşleriyle yapayalnız kalmıştı. Yeni bölüm fragmanında Eylül'e en büyük destek Serkan'dan geliyor. Güney'in aldığı borç başına bela oluyor. İşte, Kırgın Çiçekler 78. bölümünden ilk görüntüler!

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kemal, Mesude'yi ağır yaralı bırakarak kaçtı. Evdeki kavga seslerini duyan komşular polis çağırdı. Serkan durumu öğrenerek Eylül'e haber verdi. Selin, Güney'in mirastan pay almak için dava açtığını öğrenerek Songül'ü suçladı. Hiçbir şeyden haber olmaya Songül, Güney'le kavga etti. Zehra bebeği aldırmaya karar verdiğini açıkladı. Sadullah, Zehra'ya engel olmak için istediği her şeyi kabul etti. Mesude ameliyata alınır. Hastanede gergin bekleyiş başladı. Mesude'nin durumu giderek kötüleşirken, Eylül annesini kaybetmenin acısıyla yüzleşti.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle