GeriTelevizyon Kırgın Çiçekler 88. bölüm sezon finalinde Kader öldü mü?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kırgın Çiçekler 88. bölüm sezon finalinde Kader öldü mü?

Kırgın Çiçekler 88. bölüm sezon finalinde Kader öldü mü?

Kırgın Çiçekler 88. bölümüyle sezon finali yaptı. Her anıyla ekrana kilitleyen Kırgın Çiçekler’in sezon finalinde akıl hastanesinden kaçan Banu, önce yetimhanede yangın çıkardı, ardından Meral’i bıçakladı. Peki, sezon finalinde başka neler yaşandı? Kader öldü mü? İşte Kırgın Çiçekler 88. bölüm sezon finalinde yaşananlar!

Kırgın Çiçekler dizisi bu hafta ekranlara gelen sezon finali bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Kırgın Çiçekler 88. bölümünde heyecan doruktaydı. Dizinin yayınlanan sezon finali bölümünde kızlar, üniversite sınavı için heyecanlıydı. Güney sınavdan sonra Songül'ün başvuru yapamadığını öğrendi. Sadri Bey, Meral için bir parti düzenleyerek kendi çevresine takdim etmeye karar verdi. İşte Kırgın Çiçekler sezon finali bölümünden detaylar!

SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANACAK

Akli dengesini iyice kaybeden Banu, Kader'den intikam almaya karalıdır. Gazete haberinde Meral'in Sadri'nin torunu olarak yazıldığını görünce şoka girer. O servette kendi hakkının olduğuna inanarak, öfkesini Meral'e yönlendirir. Kızlar, üniversite sınavı için heyecanlıdır. Güney sınavdan sonra Songül'ün başvuru yapamadığını öğrenir. Sadri Bey, Meral için bir parti düzenleyerek kendi çevresine takdim etmeye karar verir. Banu, Meral'i köşeye sıkıştırmak için, kızları da tehlikeye atarak korkunç bir plan yapar… 

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Macide, Sadri'yi ölüme terk ederek kaçar. Defne'den haber alamayan Nazan kızların peşine düşer. Aleyna yol kenarında bulununca herkes panik olur. Meral suçluluk duygusuyla sinir krizi geçirir. Kader ne yapacağını şaşırır, kızın tuhaf davranışları aklını kurcalar. Macide, Meral'in gerçek torun olup olmadığını anlamak için gizlice DNA testi yaptırmaya karar verir. Neriman, Banu'yu ziyarete hastaneye gider. Bilmeden tuzağa düşerek, herkesi tehlikeye atar.

 

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle