GeriTelevizyon Kırgın Çiçekler 95. yeni bölüm fragmanı nefes kesti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kırgın Çiçekler 95. yeni bölüm fragmanı nefes kesti

Kırgın Çiçekler 95. yeni bölüm fragmanı nefes kesti

Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicileriyle buluştu. Dram yüklü sahneleriyle ön plana çıkan Kırgın Çiçekler'in 23 Ekim Pazartesi günü yayınlanan son bölümünde Meral'in yaşadığı ortaya çıkarken; yakalanma korkusuna kapılan Ejder'in Harika'nın peşine düştüğü anlar merak uyandırdı. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte Kırgın Çiçekler 95. yeni bölüm fragmanı ve son bölümü kaçıranlar için kısa bir özet!

Kırgın Çiçekler dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Kırgın Çiçekler'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Harika, Kader'in yaşadığını söyledi. Kızlar çok heyecanlandı. Harika ile konuşmak üzere eve gittiklerinde, kızın kaza geçirdiğini öğrendiler. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı yayılandı. İşte Kırgın Çiçekler 95. bölümünde ilk görüntüler!

Harika, Kader'in yaşadığını söyler. Kızlar çok heyecanlanır. Harika ile konuşmak üzere eve gittiklerinde, kızın kaza geçirdiğini öğrenirler. Macide perişan haldedir. Ejder her şeyden habersizmiş gibi davranır. Songül ve Güney yeni evlerine taşınır. Feride ve Ali yeni bir dava dosyası alarak, tüyler ürperten bir olayın peşine düşerler. Kızlar Kader'i ararken, vakit geçtikçe umutlar tükenmek üzeredir.

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Eylül, kavga eden Songül ve Güney'i barıştırmak için plan yapar. Ali ve Eylül giderek yakınlaşır. Cemre zor günlerinde Serkan'ı hiç yalnız bırakmaz. Ejder, Kader'i yok edip suçu Meral'e atar. Üstü başı kan içinde uyanan Meral, kendini savunamaz ve tutuklanır. Kızlar olayı öğrenince şoka girer. Herkes Kader'e ne olduğunu merak ederken Harika gerçeği öğrenir ve Ejder'i tehdit eder. Yakalanma korkusuna kapılan Ejder, Harika'nın peşine düşer.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle