GeriTelevizyon Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı: Ali kendi mi vuracak?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı: Ali kendi mi vuracak?

Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı: Ali kendi mi vuracak?

Kırgın Çiçekler dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından yayınlandı. Songül ve Güney'in eğlenceli görüntüleriyle başlayan Kırgın Çiçekler 105. bölüm fragmanına Ali'nin kendi başına silah doğrulttuğu an damga vurdu. 45 saniye süren fragmanın son saniyelerinde ise baba sürprizi yaşandı. Peki yıllar sonra kimlerin babası ortaya çıkacak? İşte Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti!

Kırgın Çiçekler dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Kırgın Çiçekler'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Ali çetenin elemanlarından kurtulmak için Eylül'den kendisini vurmasını istedi. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladılar. İşte Kırgın Çiçekler yeni bölümünden ilk görüntüler!

Ali çetenin elemanlarından kurtulmak için Eylül'den kendisini vurmasını ister. Şoka giren Eylül ne yapacağını bilemez. Kızlar, Eylül'e ulaşamayınca panik olurlar. Gece yarısı Nazan'ın evinden çıkan Ejder'i gören Zehra, ikilinin adını çıkarır. Nazan, Serkan ve Cemre'yi ayırması için Tuna'ya baskı yapar. Kızlar, Neriman'ın apartmanında yeni hayatlarına başlarlar. Ali'nin çeteyi çökertmek için yaptığı son hamlede kızlar büyük tehlike altında kalır.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Songül hastanede bebeği için mücadele verirken, kızlar endişe ile onu beklemektedir. Güney üzüntüden perişan olur. Kader ise ne yapacağını bilemez haldedir. Ali, Eylül'e hislerini bir türlü açıklayamayınca, Eylül daha fazla dayanamaz ve duruma el koyar. Ejder, hiç hesaplamadığı bir belaya karışır. Ali ve Fadik de olaya dahil olur. İşler iyice karışınca, Ali çok zor bir karar vermek zorunda kalır.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle