GeriTelevizyon Kara Sevda bu akşam yayınlanan son bölümünün ardından 63. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kara Sevda bu akşam yayınlanan son bölümünün ardından 63. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kara Sevda bu akşam yayınlanan son bölümünün ardından 63. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kara Sevda dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyicilerini adeta ekran başına kilitlemeyi başardı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatan dramatik dizi Kara Sevda yeni bölümleriyle çarşamba akşamı ekranlarda olacak. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde heyecan dolu anlar vardı. Son bölümde Asu’nun ölümünde baş düşmanının parmağı olduğunu düşünen Emir, hem kendisini annesinin gözünde aklamak, hem de Kemal’den sonsuza kadar kurtulmak için gerçeğin peşine düştü. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Kara Sevda 63. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerin fenomen dizisi haline gelen Kara Sevda bu akşam yayınlanan son bölümüyle yine rüzgar estirmeyi başardı. Yayınladığı her bölümde ayrı bir fırtına koparan Kara Sevda dizisi yeni bölümleriyle çarşamba akşamı ekranlarda olacak. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde oldukça ilginç detaylar göze çarptı. Son bölümde Asu’nun Ozan cinayetindeki rolüyle ilgili gerçekleri bilen tek insan olan Gürcan’dan kötü haber geldi. Umutların tükendiği anda, Ozan’a yapılacak otopsiyle ilgili gerekli izin çıktı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Kara Sevda 63. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kara Sevda 63. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

GİZEM KARACA KARA SEVDA'DA

Bu haftaki bölümde ekran başındakileri büyük bir sürpriz bekliyor. Geçtiğimiz hafta kadroya dahil olacağı konuşulan Gizem Karaca, 62. bölümde görülüyor. Son dizisi kısa bir süre önce final yapan Gizem Karaca, oldukça zeki ve sıra dışı bir karakter olan Mercan'ı canlandıracak. 

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Asu’nun odasında bulunan korkunç izler ve deliller Asu’nun öldürüldüğünü gösterirken, polisler cesedini bulmak için harekete geçer. Kemal ve Nihan, bu cinayet soruşturmasını incelemek için görevlendirilen Komiser Mercan’la bu sırada tanışır. Mercan, bu tanışıklığın Kemal ve Nihan’la daha uzun karşılaşmalar içereceğini ima ederken, Nihan, Mercan’ın Kemal’e tavırlarından ilk andan rahatsız olur. Kemal’in ise huzursuz olduğu kimsenin bilmediği başka bir gerçek vardır: Asu’yu son gören kendisidir.

Asu’nun ölümünde baş düşmanının parmağı olduğunu düşünen Emir, hem kendisini annesinin gözünde aklamak, hem de Kemal’den sonsuza kadar kurtulmak için gerçeğin peşine düşer. Kemal ise üstündeki şüphelerin izinden giderek olayı çözmeye çalışırken, Mercan’ın yakın markajından kurtulamaz. Tabii ki Mercan da Nihan’ın yakın markajından kurtulamayacaktır. 

Öte yandan Asu’nun Ozan cinayetindeki rolüyle ilgili gerçekleri bilen tek insan olan Gürcan’dan kötü haber gelir. Umutların tükendiği anda, Ozan’a yapılacak otopsiyle ilgili gerekli izin çıkar. Zeynep ve Hakan nikah tarihi alır. Zeynep, bu kararını son kez Emir’e bildirmek için karşısına çıktığında Emir’den beklemediği bir restle karşılaşır. Kemal’in etrafı Asu’nun cinayetiyle sarıldığında kurtuluşu için tek bir yol vardır. O yolun önündeki en büyük engel ise Emir Kozcuoğlu’dur.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle