GeriTelevizyon Kara Sevda yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kemal ve Nihan kurtulacak mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kara Sevda yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kemal ve Nihan kurtulacak mı?

Kara Sevda yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kemal ve Nihan kurtulacak mı?

Kara Sevda yeni bölüm fragmanı için nefesler tutuldu. Sevilen dizinin dün akşam yayınlanan son bölümünde yaşananlar ardından 67. bölüm gelişmelerini merak eden izleyiciler, Kara Sevda yeni fragmanını araştırıyor. Kemal ve Nihan ateşlerin arasından kurtulabilecek mi? Son bölümde vurulan Leyla kurtulacak mı? Tüm bu soru işaretleri Kara Sevda 67. bölümünde yanıt bulacak.

Kara Sevda son bölümde heyecan dolu sahneler yaşandı. Dizinin son bölümünde Kemal, Nihan'ı düştüğü durumdan kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. Peki Kara Sevda son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte dizinin son bölümünde meydana gelen olaylar

Kara Sevda dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır, yayınlanmaz haberimizde olacak..

KARA SEVDA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kemal ve Nihan yıllar sonra kavuştukları mutluluğun tadını kızlarıyla birlikte çıkarırken Emir, Nihan’ı hapse yollayacağı planının son imzasını Asu’ya attırır. Nihan izinsiz maden işletmekten gözaltına alınır.

Bütün deliller Nihan’ı işaret ederken Kemal’in Nihan’ı kurtarmaktan başka düşüncesi yoktur. Kemal bu kumpasın ardındaki en zayıf halkadan başlamaya karar verir. Emir ise kurduğu oyunun mutlak galibine dönüşmüşken eli arttırmaya karar verir.

Asu’nun hırsına yenik düşerek yapacağı hata Kemal için Nihan’ın kurtuluşuna açılan bir kapıya dönüşür. Nihan ise gözaltındayken Emir’den gelen, Deniz’i kaybetmesi anlamına da gelen belgeyle sarsılır. Ama yine de geri adım atmaz. Emir’in hamlesini karşılıksız bırakmayacaktır.

Kemal Nihan’ı kurtarmak için çırpınırken, Leyla da Ayhan’la birlikte farkında olmadan Kozcuoğlu holdingin en karanlık sırlarından birini çözmek üzeredir. Bu sırrın sonunda kendisini bekleyen ölümcül tehlikenin farkında değildir.

Emir Zeynep’in Hakan’la evlenme kararından vazgeçmediğini öğrenince Zeynep’le bir araya gelir. Zeynep’i yalnızlık kuyusuna itmek için hareket alır. Zeynep, Emir’e restini çekse de, Hakan’la nikah masasına oturduğu anda bile Emir’den bir işaret bekleyecektir.

Nihan ile Kemal’in sevdası güçlendikçe Emir’in karanlığı derinleşir. İki kara sevdalının her şeye rağmen aşktan bir kale örmeye başlaması, Emir için savaş ilanı anlamı gelir. Emir herkesi içine alacak şenlik ateşini tutuşturmaya karar verdiğinde kendisini de bir sürpriz beklemektedir.

KARA SEVDA SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorumları Göster
Yorumları Gizle