GeriTelevizyon Kara Sevda final öncesi şaşırttı | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kara Sevda final öncesi şaşırttı | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kara Sevda final öncesi şaşırttı | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kara Sevda dizisi 17 Mayıs Çarşamba akşamı 69. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Ekran macerasını kısa bir süre sonra tamamlayacak olan dizinin son bölüm finalinde Emir'in kirli oyunlarının peşinde düşen Kemal, Nihan ve kızını özgürlüğe kavuşturacak imzayı almayı başardı. Şaşırtıcı final sahnesi ardından gözler Kara Sevda yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, bu sezon final yapacak olan Kara Sevda'nın 70. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kara Sevda yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Büyük finale doğru giden dizinin 17 Mayıs Çarşamba akşamı yayınlanan son bölümünde olayların ardı arkası kesilmedi. Silah seslerinin yükseldiği Kara Sevda son bölüm finalinde köşeye sıkışan Emir, yeni bir hamle yapacağının sinyalini verdi. Şimdi ise gözler yeni bölüm ve finalde! Peki, Kara Sevda final bölümü ne zaman?

Büyük finale doğru gün sayan Kara Sevda yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Son bölümde Zeynep, geçmişin tozlu raflarında uzun süredir bekleyen bir kutuyu açtı. Bu kutuda olan şey Emir’i sonsuza dek hapse yollayabilecek bir malzemeydi. Aynı sıralarda Kemal ve Emir sert bir yüzleşme yaşadı. Finalde Emir’i köşeyi sıkıştırmayı başaran Kemal, kızı ve Nihan’ın özgürlüğünü garantileyen imzayı almayı başardı. Ancak Emir’in pes etmeye niyeti yoktu. Kafalarda soru işareti bırakan Kara Sevda son bölüm finali ardından gözler yeni fragmana çevrildi. 

Kara Sevda 70. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizden ulaşabilirsiniz. 

KARA SEVDA FİNAL BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Yapımcılığını ay yapım’ın, yönetmenliğini Hilal Saral’ın üstlendiği, başrollerinde Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Zerrin Tekindor ve Kaan Urgancıoğlu’nun yer aldığı yapım 74. bölümüyle birlikte 21 Haziran’da ekranlara veda edecek. Bu hafta ekrana gelmesi beklenen Kara Sevda 69. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.”Kara Sevda” final bölümüyle 21 Haziran Çarşamba 20.00’da star’da!

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nihan, Leyla’nın düğününden eve döndüğünde kendisini bekleyen Emir’i bulur. Kemal’le düğünde geçirdiği mutlu anlar Nihan için kabusa dönüşür. Emir’in öfkesi kontrol edilemez hale geldiğinde Vildan bu duruma seyirci kalmaz. Emir’in bu tepkiye cevabı ise Vildan’ı tereddütsüz kapı dışarı etmek olacaktır. 
Nihan’ın yaşadıklarını öğrendiğinde, Kemal Emir’in karşısına çıkar. Ancak ne Emir Nihan’ı bırakır, ne Kemal Nihan’dan vazgeçer. İki ezeli düşmanın savaşından tek bir galip çıkacaktır.

Kemal elindeki delille birlikte, Kozcuoğlu Holding’i bitirmek için harekete geçer. Kemal’in arka arkaya gelen hamlelerinden sonra Emir’in çöküşün eşiğindeki Kozcuoğlu Holding için hata yapma şansı kalmaz. Nihan’ın başkanlık edeceği yönetim kurulu toplantısı Emir'in hayatındaki en kritik toplantıya dönüşecektir. Bu toplantıya Nihan ne pahasına olursa olsun katılmamalıdır. Öte yandan Nihan’ın yokluğu, Emir’le Zeynep’i sürpriz bir şekilde aynı evde buluşturacaktır. 

Zeynep geçmişin tozlu raflarında uzun süredir bekleyen bir kutuyu açar. Zeynep’in ellerinde artık Emir’i sonsuza dek hapse yollayacak bir bilet vardır. Zeynep’i hayatının en önemli kararı beklemek


Yorumları Göster
Yorumları Gizle