GeriTelevizyon Kara Sevda 48. bölüm (final) 2. fragmanı yayınlandı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kara Sevda 48. bölüm (final) 2. fragmanı yayınlandı

Kara Sevda 48. bölüm (final) 2. fragmanı yayınlandı

Kara Sevda 48. bölüm 2. fragmanı yayınlandı, finale dair yeni görüntüler ortaya çıktı. 2015 yılında başladığı macerasını bu hafta tamamlayacak olan Kara Sevda’nın yeni fragmanına Emir’in sözleri damga vurdu. Peki, ölen isim kim? İşte Kara Sevda final bölümüne dair ilk ipuçları!

Kara Sevda’nın ilk final fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanmış, görüntülerde Kemal ve Nihan’a dair bir ayrıntının olmaması merak uyandırmıştı. Finalde yaşanacaklara dair ipucu bekleyen dizi takipçileri Kara Sevda 48. bölüm 2. fragmanıyla çarpıcı gelişmelerin ipucunu verdi. Nihan’ın kurşunuyla vurulan Kemal’in akıbetinin belli olduğu yeni fragmanda Emir’in sözleri şok etkisi yarattı… Merakla beklenen Kara Sevda heyecan yüklü final bölümüyle 21 Haziran Çarşamba günü ekranlarda olacak.

FİNAL ÖNCESİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Emir’in, Deniz ve Zeynep’i göstere göstere yuvalarından kaçırması Kemal’le Nihan’a hayatlarının şokunu yaşatır. O geceden geriye kalan tek şey Emir’in dümeni bırakmaya niyeti olmadığını anlatan mektubudur.

Kemal ile Nihan, hem Deniz’i hem de Zeynep’i geri alabilmek için zamana karşı amansız bir yarış içine girer. Emir ince ince kurduğu oyunun mutlak galibi olduğunu düşünürken Zeynep’in kaçmak için aradığı fırsat ayağına gelir. Emir’in çaresizliği, Zeynep’in umudu olacaktır.

Gözünü karartan Kemal, Emir’in hapishanedeki adamı Mehmet’i konuşturmak için bugüne kadar başvurmadığı bir yolu dener. Hakan da bu yolda Kemal’in en büyük yardımcısı olacaktır.

Nihan çaresizlik içinde boğuşurken Emir’in üstlerindeki gözünü fark etmeyi başarır. ‘Küçük bir kuşun’ taşıdığı ipucu Nihan’ı evladına kavuşturacak yardım halatına dönüşür.

Nihan ile Kemal, Emir’e adım adım yaklaşırken, Emir Kemal’e en büyük uyarısını yapmak için harekete geçer. Bu uyarı, Zeynep’in hayatına mal olacak kadar ciddi ve tehlikelidir. Kemal zamanla yarışırken her dakika kardeşinin aleyhinedir.

Nihan’la Kemal, Emir’i köşeye sıkıştırmak için ellerinde kalan son umuda sıkıca sarılır. Kemal ile Emir karşı karşıya geldiğinde, Nihan bu karanlık geceye nokta koyacaktır.
Kara Sevda 48. bölüm (final) 2. fragmanı yayınlandı


SON 24 SAATTE NELER OLDU?


Yorumları Göster
Yorumları Gizle