GeriTelevizyon Kanatsız Kuşlar son bölümün ardından 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kanatsız Kuşlar son bölümün ardından 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanatsız Kuşlar son bölümün ardından 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanatsız Kuşlar son bölüm ardından 9. bölüm fragmanı ile merak edilmeye başlandı. Nefise'nin başından geçen olayların durumları giderek daha da zor hale soktuğu son bölümün ardından Kanatsız Kuşlar 9. bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Nefise ve ailesi için önemli olayların gelişeceği Kanatsız Kuşlar 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylar

Kanatsız Kuşlar 9. bölüm fragmanında her bölümde başı farklı konudan dolayı sıkıntıya giren Nefise, bu kez bambaşka olaylarla karşılaşacaktır. Kanatsız Kuşlar 9. bölüm fragmanında ekrana gelecek olan olaylar, son bölümün ardından birçok vatandaş tarafından araştırılmaya devam ediyor. Peki, Kanatsız Kuşlar 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylar

Kanatsız Kuşlar yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Nefise ile ilgili tüm gerçeği bilen mahalle komşusu Şengül, Muzaffer'in karşısındadır. Her şeyin ortaya çıkmasından korkan Azime panikler ve kendini bu işten kurtarmak için ilginç bir yola başvurur. Diğer yandan Zeynep, Onur'la ayrı dünyaların insanı olduğunu kabullenir ve zor bir karar verir. Emel, Onur konusunda gözünü karartır ve Ahmet'e Zeynep hakkındaki tüm gerçeği anlatmaya karar verir. Zeynep'i kaybetmek istemeyen Ahmet ise Zeynep'i zor durumda bırakacak bir teklifle karşısına çıkar. Nefise, Muzaffer'le nikah masasına oturmuştur. O sırada Emre ile ilgili şok edici bir gerçek ortaya çıkar.BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Nefise, Tuba'nın hamileliğini öğrenince vicdanı ile çaresizliği arasında sıkışıp kalır. Nefise'nin villadan gitmesini istemeyen Muzaffer ise ona yeni bir teklifte bulunur. Diğer yandan, Tuba ve Zerrin, Tuba'nın tekrar villaya dönebilmesi için ilginç bir plan yapar. Emel, Onur'la Zeynep'in sevgili olduğunu öğrenir.
Kıskançlıktan gözü dönen Emel, Onur ve Zeynep'i ayırmak için hiç beklenmedik biriyle tehlikeli bir işbirliği yapar. Azime ise Zeynep'e, Onur'la ayrı dünyaların insanı olduğunu göstermek için acımasız bir oyun oynar. Nefise ise oğlunu kurtarabilmek için büyük bir fedakârlık yapmak zorunda kalır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle