GeriTelevizyon Kanatsız Kuşlar 2. bölüm fragmanı: Nefise'yi çıldırtan haber
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kanatsız Kuşlar 2. bölüm fragmanı: Nefise'yi çıldırtan haber

Kanatsız Kuşlar 2. bölüm fragmanı: Nefise'yi çıldırtan haber

Kanatsız Kuşlar 2. bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. Ekran macerasına 15 Haziran Perşembe günü başlayan ve dram yüklü senaryosuyla dikkatleri üzerine çeken Kanatsız Kuşlar'ın yeni bölümünde Muzaffer'den şaşırtıcı bir teklif alan Nefise, istemeden de olsa bambaşka bir dünyanın içinde buluyor kendisini. İşte Kanatsız Kuşlar 2. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti!

Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen’in paylaştığı Kanatsız Kuşlar’ın yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. Yeni dizinin geçtiğimiz hafta yayınlana ilk bölümünde karakterleri tanıma fırsatı bulan izleyiciler, şimdi büyük bir merakla 2. bölümü merak ediyor.

Kanatsız Kuşlar yeni bölümünde Muzaffer, Nefise'ye şaşırtıcı bir teklifte bulunur. Nefise'yle akrabalığını gizleyen Azime, paranın kokusunu almıştır. Muzaffer'in niyetini tahmin eder ve Nefise'yi mecbur bırakarak, büyük bir sırra ortak eder... Nefise aklı çocuklarında kalırken, istemeden de olsa bambaşka bir dünyanın içinde bulur kendisini. Zeynep, kardeşlerini korumaya çalışırken, beklenmeyen gelişmeler onları iyice köşeye sıkıştırmıştır. Nefise, Muzaffer'in yanındayken çıldırtan haberi alır ve bir anda her şeyden vazgeçer.İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kısa bir süre önce babalarını kaybeden Zeynep, Emre, Cemre ve en küçük kardeşleri Aysun'a sadece yoksulluk miras kalmıştır. Hayattaki tek dayanakları, onlar için her türlü fedakârlığı yapmaya hazır olduğunu bildikleri anneleri Nefise'dir. Nefise, çok erken yaşta anne olmuş, çocuklarına yetebilmek ve onları yaşatabilmek için adeta çırpınmaktadır. Hayatın yükünü taşıyamaz hale geldikleri zor günlerde Nefise ve ailesini derinden etkileyecek bir olay yaşanır. Öte yandan Nefise'nin büyük kızı Zeynep, ona gönülden bağlı olan Ahmet'in hislerine mesafeli durmaktadır. Ahmet'in yanında çalışmaya başladığı gün, birlikte gittikleri bir iş görüşmesinde, Onur ile tanışması, zamanla dokunan herkesi yakacak olan aşk kıvılcımlarını da ateşlemiştir...

KANATSIZ KUŞLAR KONUSU

Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle