GeriTelevizyon Kanal D'den "Bir Umut Yeter" dizisiyle ilgili kamuoyu duyurusu!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kanal D'den "Bir Umut Yeter" dizisiyle ilgili kamuoyu duyurusu!

Kanal D'den "Bir Umut Yeter" dizisiyle ilgili kamuoyu duyurusu!

İşte o açıklama:

Sayın Nusret Baş, Çerkes Dernekleri Federasyonu Başkanı
Sayın Yaşar Arslankaya,  Kafkas Dernekleri Federasyonu Başkanı
Ve diğer tüm Çerkes Sivil Toplum Örgütleri kurumsal kimliği altında bütün Çerkes toplumuna duyurumuzdur
Kanal D ekranımızda, 6 Ekim 2018 Cumartesi akşamı yayınlanan Bir Umut Yeter isimli dizimizin 2.bölümünde, Çerkes vatandaşlarımızın tepkisine sebep olan hususlar bulunduğunu kamuoyundan öğrenmiş bulunuyoruz.
Konu incelendiğinde; bir kasıtla yapılmamış,  tesadüfen bağımsız diyalogların birbiriyle illiyetli olduğu ve Çerkes vatandaşlarımızı hedef aldığı izlenimini verdiğini  gelen tepkilerdenanlamış bulunuyoruz.
 
Kanal D ve  MF Yapım ailesi, senaristimiz Melis Civelek ve tüm oyuncularımız olarak hiçbir vatandaş ayrımı yapmadan tüm Türkiye’yi sevgi ve saygıyla kucakladığımızı belirtmek isteriz.
Konuyla ilgili tüm Çerkes vatandaşlarımız ve ilgili derneklerden , istemeden ve gözdenkaçarak yarattığımız hassasiyet için özür dilemeyi borç biliriz.
Kamuoyuna Duyurulur

Kanal Dden Bir Umut Yeter dizisiyle ilgili kamuoyu duyurusu

 

İnternet bağımlılığı ve teknoloji kullanımı

İnternet bağımlılığı ve teknoloji kullanımıGünümüz çocukları adeta internet bağımlısı. Peki, aileler bu soruna nasıl çözüm bulacaklar? LC Waikiki Aile Buluşmaları’nın beşinci durağı olan Kars’ta Ömür Kurt sordu, Uzman Psikolog Ramazan Şimşek ve LC Waikiki Tasarım Müdürü Suzan Filiz yanıtladı. #ÇocuklarlaBirÖmür #LCWAileBuluşmaları

Yorumları Göster
Yorumları Gizle