GeriTelevizyon Kalk Gidelim'in 66. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kalk Gidelim'in 66. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Kalk Gidelim'in 66. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT1 ekranlarında cumartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Kalk Gidelim, 13 Nisan Cumartesi akşamı 66. bölümüyle ekranlarda olacak. Yeni bölümün yayınlanmasına kısa bir süre kala, sevilen diziden iki fragman diziseverlerle paylaşıldı. Peki, Kalk Gidelim'in 66. bölümünde neler olacak? Fragmanda neler var?

Kadrosunda Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı, Erkan Sever, Yıldız Kültür, Hayrettin ve Nilay Deniz gibi isimlerin yer aldığı, çekimleri Muğla'da devam eden Kalk Gidelim'in 66. bölüm fragmanları yayınlandı. İşte, Kalk Gidelim'in yeni fragmanları ve yeni bölümün kısa özeti...

Kalk Gidelim'in bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde; Seyfettin, manevi oğlu olarak gördüğü Sinan’ın da Nehir’i sevdiğini öğrenince, Canberk ve Sinan’la bir konuşma yapar. Bunun üzerine Canberk, Sinan’ı ciddi bir rakip olarak görüp Nehir’in gönlünü kazanmak için bazı hamleler yapar.

Dal Ailesi’ndeyse miras paralarını kaptırmanın yankıları devam etmektedir… Halil tepki olarak Nuriye’ye vermek üzere hesabındaki tüm parayı nakit olarak çekip bir valize koyarak eve getirir. Bunu gören Seyfettin ve Mustafa Ali, içgüveysi damada bir oyun kurmak ister. Abi kardeş bu oyunla eğlenirken devreye beklenmedik bir şekilde Ercan girer. Eğlenmek için başladıkları bu oyun Seyfettin ile Mustafa Ali’yi ummadıkları bir maceranın içine sokacaktır…

Sevda, hamileliğini daha fazla gizleyemez ve kendisini ayıplayacağını düşündüğü kaynanası Hatice, Hacı Hüseyin’i eve dönmeye ikna ederek Sevda’ya yardımcı olur. Şakir ise aldığı futbol takımına Sponsor bulmak için birtakım girişimlerde bulunur. Bunun için attığı adımlardan birinde yolu Ercan’la kesişecektir. Veli’nin de yardımıyla Sponsorluk işinde önemli bir gelişme yaşanacaktır.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle