GeriTelevizyon Kalk Gidelim 37. bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kalk Gidelim 37. bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalk Gidelim 37. bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 37. bölümüyle izleyicilerine kahkaha dolu yaşatmaya devam etti.. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde Nurcan’ın ayrı eve çıkması sonucu Sevda yataklara düştü. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Kalk Gidelim yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan yeni bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşattı. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde, Seyfettin evden ayrılmayı istemese de babasıyla konuşur ve ummadığı bir tepkiyle karşılaştı. Peki, 37. bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

Kalk Gidelim'in gelecek hafta cumartesi akşamı yayınlanacak yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığı an haberimizden okuyabilirsiniz. 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nurcan’ın ayrı eve çıkması sonucu Sevda yataklara düşmüştür. Sevda da ayrı eve çıkmak için Seyfettin’i babasıyla konuşması için zorlar. Seyfettin ise evden ayrılmayı istemese de babasıyla konuşur ve ummadığı bir tepkiyle karşılaşır. Hacı Hüseyin’in ise kafasında onlara ders verecek nitelikte bir plan vardır. Bu planın sonunda Sevda’yla Seyfettin şok olurlar. Seyfettin ile Halil, ayrı eve çıkan Nurcan’ı evden soğutmak için Nurcan ve Mustafa Ali’ye bir oyun oynamak isterler. Oyunu adım adım işleyen Halil ve Seyfettin hiç beklemedikleri bir anda kendi kurdukları oyunun içine düşerler. Bu sırada Mustafa Ali, Nurcan’ı memnun etmek için yeni evlerinde her istediğini yaparken Nurcan’ın bir isteği Mustafa Ali’de şalterlerin atmasına sebep olur. Nurcan, kardeşi Ercan’ın Meryem’i kandırması için para verir. Bu parayla Ercan, Meryem için karavanının olduğu kamp alanında güzel bir ortam hazırlar. Evleri ilaçlanan Meryem ve Badegül’ü Hacı Hüseyin kendi evlerine zorla alınca Ercan’ın Meryem için hazırladığı ortama hiç beklenmedik misafirler üşüşür. Şakir, Dudu’yla barışmak, ondan özür dilemek için türlü atraksiyonlara girse de Dudu aşkından emin olmak için Şakir’i son bir kez daha sınamaya karar verir. Bu sınama ise Şakir’i daha da bir çıkmaza sürükler.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle