GeriTelevizyon Kalbimin Sultanı dizisi bitti mi? Kalbimin Sultanı dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kalbimin Sultanı dizisi bitti mi? Kalbimin Sultanı dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Kalbimin Sultanı dizisi bitti mi? Kalbimin Sultanı dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Kalbimin Sultanı dizisi bu hafta neden yok sorusu dizinin takipçileri tarafından sorgulanan konular arasında yer almaya devam ediyor. Her hafta çarşamba akşamı yayınlanan Kalbimin Sultanı dizisi bu hafta yayın akışında gözükmüyor. Peki, Kalbimin Sultanı dizisi bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

Kalbimin Sultanı dizisinin yeni bölümü bu hafta Star TV ekranlarında yer almayacak. Her hafta heyecanla takip edilen Kalbimin Sultanı dizisinin bu hafta yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı ve dizi yayın akışından çıkartıldı. Peki, Kalbimin Sultanı dizisi bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

Kalbimin Sultanı dizisinin yeni bölümü hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. Dizinin yeni bölümünün haftaya yayınlanması bekleniyor.

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Sultan Mahmud, gerçek yeniçerilere ait olmayan esameleri toplatmış ve oradan gelecek bütçe donanmanın iyileştirilmesine harcanacaktır. Namık’ın çalışmaları yeniçeri içinde huzursuzluğa neden olur. Halet Efendi, bir yandan Namık’la güç savaşını sürdürürken, diğer yandan yeniçerilerin ruh halini kontrol etmektedir. Esamalerin toplanmasına karşıdır her biri, kazan kaldırmaya da kararlı. Ayaklanmaya öncü ağaların aldığı ceza ise yeniçerileri harekete geçirecek, Sultan Mahmud’un tahtı tehlike altına girecektir.

Gülfidan, Esma Sultan’dan Namık Paşa ile izdivacı için yardım istemiştir. Kıskançlıktan çılgına dönen Esma Sultan, yeni bir oyunla Mahmud ile Gülfidan’ın izdivacını konuşacaktır.

Anna, Sultan Mahmud’a kendini affettirir. Ama yeniçerilerin ayaklanması sarayı hareketlendirmiştir. Sultan Mahmud tehdit altında olan sarayın ve haremin güvenlik nedeniyle boşaltılmasını emreder.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle