GeriTelevizyon Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanında Bahar'dan şaşırtan sözler: Ben ölemem
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanında Bahar'dan şaşırtan sözler: Ben ölemem

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanında Bahar'dan şaşırtan sözler: Ben ölemem

Kadın dizisi dün akşam sürprizlerle dolu gelişmeleriyle ekrana geldi. Geçmiş ve şimdiyi aynı anda işleyen Kadın dizisinin son bölümünde Sarp ve Şirin'e dair çarpıcı detaylar ortaya çıktı. Olaylı final sahnesi ardından yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Bahar'ın 'Ben anneyim, ölemem sözleri' kafalarda soru işareti bıraktı. Peki Kadın dizisinin 10. bölümünde ölecek mi?

Kadın dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı kısa sürede ortaya çıktı. Dram yüklü sahneleriyle ön plana çıkan dizinin 19 Aralık tarihli son bölümünde Bahar, gördükleri karşısında sinir krizi geçirdi.. Yıllardır yasını tuttuğu kocasıyla ilgili gerçeği öğrenen Bahar, adeta kendisini kaybetti. Olaylı bölümün hemen ardından yayınlanan Kadın yeni fragmanında Nisan'ın duygusal mektubu kalplere dokunurken; doktoru ve Bahar arasındaki diyalog merak uyandırdı. İşte yeni bölümden ilk ipuçları!

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

 

Nisan ve Doruk’a belli etmemeye çalışan Bahar, içinde bulunduğu durumdan ötürü oldukça huzursuz olur. Arif’in Bahar ile ilişkisi olduğunu düşünen Şirin ise Arif’in peşine düşer ve bir şekilde Arif ile tanışır. Test sonuçlarından şüphelenen Jale’nin tekrar hastaneye çağırması üzerine hastaneye giden Bahar’ı bir sürpriz daha beklemektedir. Bahar, Sarp’ın telefonunda gördüklerinden sonra bir daha eskisi gibi olabilecek midir?

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle