GeriTelevizyon Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanında Sarp'ın annesi ve Bahar karşı karşıya
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanında Sarp'ın annesi ve Bahar karşı karşıya

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanında Sarp'ın annesi ve Bahar karşı karşıya

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı.15 Mayıs Salı tarihli Kadın 29. bölümünde tesadüfi bir şekilde Şirin ve Sarp'ın karşılaştığı telefoncuya giden Enver, duydukları karşısında büyük bir şok yaşadı. Sarp'ın yaşadığını öğrenen Enver'in neler yapacağını merak eden için ilk tüyo yeni fragmanla geldi. İşte Kadın yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti!

Kadın dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine ilginç dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde her ne olursa olsun Bahar’ın ailesinin zarar görmesini istemeyen Alp, Şirin ile konuşmaya gitti. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Her ne olursa olsun Bahar’ın ailesinin zarar görmesini istemeyen Alp, Şirin ile konuşmaya gider. Levent ise Şirin’in Alp’e olan tavırlarından ve heyecanından rahatsız olur. Hastalığının ilerlemesi üzerine iyice halsizleşen ve ağrıları artan Bahar, çocuklarının üzülmemesi için de her şeyi yapmaya hazırdır. Alp’in Amerika’ya dönmeyeceğinden emin olan Pırıl, geri dönmeye karar verir.

Öte yandan, Jülide’nin eline Alp’in hayatıyla ilgili bir koz geçmesi üzerine de Pırıl cephesinde işler iyice karışacaktır. Bahar’ın bozulan telefonunu tamirciye götüren Enver ise inanamayacağı bir gerçekle yüzleşir...

GEÇEN HAFTA NE OLMUŞTU?

Kadın dizisinin geçtiğimiz hafta ekranlara gelen 28. Son bölümünde, Şirin, Sarp’ın yaşadığını ve tehdit edildiğini Hatice’ye anlatır. Hatice, önce Şirin’in anlattıklarına inanmayıp hayal gördüğünü düşünse de daha sonra ona inanır. Bahar’ın her geçen gün hastalığı daha çok ilerlemekte ve baş dönmeleri de artmaktadır. Bahar’ın bir an önce ilik nakli olması gerektiğini söyleyen Jale, Şirin’in tedavi sürecinde, başka ilik aramaya devam eder. Bahar’ın bir kardeşi daha olabileceğini düşünen ve son çare eski kocasının sevgilisine giden Hatice’nin bir planı vardır. Bahar’a doğum günü sürprizi yapmak isteyen Enver herkesi organize eder. Doğum gününde alınan hediyelerden biri Bahar’ı utandırırken, diğeri ise üzecektir...


Yorumları Göster
Yorumları Gizle