GeriTelevizyon Jet Sosyete 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gizem'in uzay macerası
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Jet Sosyete 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gizem'in uzay macerası

Jet Sosyete 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gizem'in uzay macerası

Jet Sosyete yeni bölüm fragmanı ekrana gelen son bölümün ardından izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Uzay macerasının ele alındığı Jet Sosyete'nin son bölümünde, yine eğlenceli dakikalar ekrana geldi. Peki, Jet Sosyete yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı mı? İşte, dizi hakkında bazı bilgiler

Jet Sosyete dizisi yayınlanan 8. bölümü ile izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde uzaya gitmenin iyi bir reklam malzemesi olacağına inanan Cengiz Bey’in de desteği ile Gizem, uzay seyahatine gitmek için eğitim kampına gider ve enteresan diyaloglar içine girer. Peki son bölümün ardından Jet Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, bazı bilgiler

Jet Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER EKRANA GELDİ?

Uzaya gitmenin iyi bir reklam malzemesi olacağına inanan Cengiz Bey’in de desteği ile Gizem, uzay seyahatine gitmek için eğitim kampına gitmeye karar verir. Uzay seyahati adayları için yeterlilik eğitimi kampının diğer katılımcıları ise İlayda, Alara ve Gizem’dir. Adaylar zorlu sınavlardan geçerek seyahate hak kazanmaya çalışacak. 

Özpamuk Tekstil’de ise erkeklerin rahatlığını ön plana çıkaran pijama takımı krizi var. İlaydaların yeni ürettiği takımlar ofiste zor anlar yaşatacak.

Alara’nın teşviki ile Gündüz sitenin spor salonunda dövüş dersi vermeye başlar. Tüm jet sosyeteyi etkileyen bu derslerden en çok nasibi ise Ozan alır.

Yaşar ayın elemanı ödülü yarışmasından kazandığı parayı lüks tüketime harcamaya karar verir. Parayı nasıl harcayacağını şaşıran Yaşar’ın sağlıksız yaşam biçimi tehlike oluşturacaktır. Bu sırada Talip, Yıldız’ı ailesinden istemeye karar verdiği için annesi Şennur’u çağırır. Şennur’u ikna etmek pek kolay olmayacaktır. 

Ozan, İlayda’nın organize ettiği bir yemekte eski lise arkadaşı Berk ve Melike ile bir araya gelir. Berk’in yanında devamlı ezilen Ozan, çareyi yakın arkadaşı Oğuzhan Koç’ta arayacaktır.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle