GeriTelevizyon Jet Sosyete 3. bölüm fragmanında kahkaha dolu anlar yaşanıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Jet Sosyete 3. bölüm fragmanında kahkaha dolu anlar yaşanıyor

Jet Sosyete 3. bölüm fragmanında kahkaha dolu anlar yaşanıyor

Jet Sosyete dizisi yayınlanan 3. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça kahkaha dolu dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. Her hafta pazar akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam eden Jet Sosyete'nin yeni bölümünde Cengiz Bey, Yaşar’dan ofis çalışanlarına toplu bir tanışma konuşması yapmasını ister. İşte, Jet Sosyete 3. bölüm fragmanı.

Jet Sosyete dizisi yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerine ilginç dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde topluluk önünde konuşma fobisi olan Yaşar bunu yenmek için Cengiz Bey’in verdiği tavsiyeleri uygularken başına gelmedik kalmaz. İşte, Jet Sosyete 3. bölüm fragmanı.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Cengiz Bey, Yaşar’dan ofis çalışanlarına toplu bir tanışma konuşması yapmasını ister. Topluluk önünde konuşma fobisi olan Yaşar bunu yenmek için Cengiz Bey’in verdiği tavsiyeleri uygularken başına gelmedik kalmaz. Talip’in, Yıldız ile Ozan’ın gazete haberini ev halkına söylemesi sonucu Yaşar, Gündüz’den evdeki genç kızları gözetim altına almasını ister. Melike ile Gündüz’ü AVM’de birlikte gören Alara konuyu yanlış anlayıp Gündüz ile arasına mesafe koyar. Ertelenen makyaj lansmanında sahneye çıkma hayalleri kuran Gizem ise kayınvalidesi, İlayda ve Pelin’e rağmen sürpriz bir konuğun yardımıyla bir anda kendini sahnede bulur. 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle