GeriTelevizyon İstanbullu Gelin yeni sezon ilk bölüm fragmanı yayınlandı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İstanbullu Gelin yeni sezon ilk bölüm fragmanı yayınlandı

İstanbullu Gelin yeni sezon ilk bölüm fragmanı yayınlandı

İstanbullu Gelin dizisinin yeni sezon tanıtımları ardından bölüm fragmanı da izleyicilerle buluştu. Haziran ayında sezona ara veren İstanbullu Gelin, 54. bölümüyle kaldığı yerden devam edecek. İşte İstanbullu Gelin yeni sezon ilk bölüm fragmanı ve ilk ipuçları…

Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı Star TV’nin sevilen dizisi “İstanbullu Gelin”, yeni sezona heyecan dozu yüksek, sürpriz gelişmelerle dolu bir başlangıç yapıyor. Boranlar kaldıkları yerden nasıl bir başlangıç yapacak? Yıllar sonra yolları kesişen akrabaları Ülfet Kavaklı ile aralarında neler yaşanacak? Adem, Boranlardan aldığı her şeyin karşılığında nasıl bir bedel ödeyecek? Büyülü aşkın meyvesi Yaz Boran, tüm aileyi ve olayları ne yönde etkileyecek? Tüm bu soru işaretlerinin yanıt bulacağı İstanbullu Gelin 3. sezon ilk bölümü 21 Eylül Cuma 20.00'da Star'da!

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Adem’in tuzağına düşen Boranlar, sadece konağı değil tüm mal varlıklarını da kaybetmişlerdir. Birbirilerine tutunarak ayakta kalmaya çalışan ailenin yolu yıllar sonra İstanbul’da yaşayan, hiç görüşmedikleri halaları Ülfet Kavaklı kesişecektir. Varlıklı ve güçlü iş kadını Ülfet Kavaklı, zor durumdaki akrabalarına bekledikleri yardım elini mi uzatacak, yoksa eski defterleri açıp yılların hesabını mı soracak?

Faruk, bir çıkış yolu bulabilmek için her yolu denerken, Fikret tüm olanlardan dolayı kendini suçlamaktadır. Adem, konağı almıştır almasına ama bunun karşılığında hiç beklemediği bir bedel ödemek zorunda kalacaktır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle