GeriTelevizyon İstanbullu Gelin 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı- İşte Esma ve Galip'i gören isim
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İstanbullu Gelin 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı- İşte Esma ve Galip'i gören isim

İstanbullu Gelin 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı- İşte Esma ve Galip'i gören isim

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı ortaya çıktı. Ekran macerasına yılbaşı nedeniyle ara veren İstanbullu Gelin'in önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 32. bölümünde Esma ve Galip'i gören isim ortaya çıkıyor. Esma Sultan, büyük bir şok yaşıyor. İşte İstanbullu Gelin yeni bölümünden ilk görüntüler!

Aslı Enver'in Süreyya, Özcan Deniz’in ise Faruk Boran karakterine hayat verdiği İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı çarpıcı gelişmelerin ipucunu verdi. Son bölüm finalinde şaşırtıcı bir sahneyle karşı karşıya gelen izleyicilerin gözü kulağı 32. bölüm fragmanında idi.

Garip ve Esma Sultan’ın sahnesi damga vurmuştu. Esma Sultan’ın odasına gizlice giren Galip’in onu öptüğü anda konaktan biri ikilinin bu yakınlaşmasına tanık olmuştu. Bu ismin kim olduğu tüm dizi takipçileri tarafından bir muammaydı, fragmanla birlikte o ismin kim olduğu ortaya çıktı.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İstanbullu Gelin’in ekrana gelen son bölümünde sürprizleri ardı arkası kesilmedi. Süreyya, Can’ın duygularını öğrendiği için Faruk’a yönelik bir vicdan azabı duydu. Adem’in tehdidi Garip’i kendisi için çok zor bir karar almaya iter. Gelen bir haber Süreyya’nın aklının ucundan bile geçirmek istemeyeceği bir olasılığın gerçek olduğunu ortaya çıkarır. Faruk’un sezgilerinin ne denli doğru olduğu bir kez daha anlaşılır. Reyhan’ın aldığı bir davet onu hayatta en korktuğu şeyle karşı karşıya bırakır. Can sonuçları çok ağır olabilecek bir yüzleşme yaşamak zorunda kalır. Yeni yılın ilk saatlerinde ise tüm dengeleri değiştirecek bir sır hiç beklenmedik biri tarafından öğrenilecektir.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle