GeriTelevizyon İstanbullu Gelin yeni bölüm 2. fragmanı: Dengeleri değiştiren sır
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İstanbullu Gelin yeni bölüm 2. fragmanı: Dengeleri değiştiren sır

İstanbullu Gelin yeni bölüm 2. fragmanı: Dengeleri değiştiren sır

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yayın tarihine kısa bir süre kala ortaya çıkan İstanbullu Gelin 31. bölüm 2. fragmanına Esma Sultan ve Garip arasındaki diyalog damga vurdu. Son saniyelerde Esma Sultan’ın üzgün hali kafalarda soru işareti bıraktı. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı ve özeti!

İstanbullu Gelin dizisinden yeni görüntüler geldi. İlk fragmanda eğlenceli sahnelerle karşılaşan izleyiciler, İstanbullu Gelin yeni bölüm 2. fragmanıyla daha detaylı ipuçları edindi. Esma Sultan – Osman diyaloguyla başlayan fragmanın son saniyelerinde Esma Sultan, Garip’in sözleriyle sarsıldı.

Eline geçen kozu akıllıca kullanmaya karar veren Adem’in tehdidi Garip’i kendisi için çok zor bir karar almaya iter. Gelen bir haber Süreyya’nın aklının ucundan bile geçirmek istemeyeceği bir olasılığın gerçek olduğunu ortaya çıkarır. Faruk’un sezgilerinin ne denli doğru olduğu bir kez daha anlaşılır. Reyhan’ın aldığı bir davet onu hayatta en korktuğu şeyle karşı karşıya bırakır. Can sonuçları çok ağır olabilecek bir yüzleşme yaşamak zorunda kalır. Yeni yılın ilk saatlerinde ise tüm dengeleri değiştirecek bir sır hiç beklenmedik biri tarafından öğrenilecektir.SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bir süredir tehlikeli sularda yüzen Fikret hiç beklemediği yerden gelen bir darbe ile köşeye sıkışır. Süreyya’dan gelen bir haber Faruk’un sevinçten havalara uçmasına sebep olur. Öğrendiği bilgiyle deliye dönen Emir’in yaptığı hamle herkesin yüreğini ağzına getirir. Can derinlerdeki duyuları ile ilgili hiç istemeyeceği biriyle yüzleşmek zorunda kalır. Esma ve Garip önlerinde başlayan yeni sürecin tadını çıkarmaktadırlar. Ancak bilmedikleri şey, sürpriz bir isim tarafından fark edilecek olmalarıdır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle