GeriTelevizyon İstanbullu Gelin dizisinin sezon finalinde şoke eden anlar yer aldı! İşte sezon finalinde yaşananlar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İstanbullu Gelin dizisinin sezon finalinde şoke eden anlar yer aldı! İşte sezon finalinde yaşananlar

İstanbullu Gelin dizisinin sezon finalinde şoke eden anlar yer aldı! İşte sezon finalinde yaşananlar

İstanbullu Gelin dizisi ekranlara gelen sezon finali bölümüyle izleyicilerine hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan sezon finalinde Fikret uçağın korgo bölümünde bulunan uyuşturucu nedeniyle tutuklandı. Bu durum Boran Şirketler grubunun hisse kaybetmesine sebep oldu. İşte sezon finalinde yaşananlar.

İstanbullu Gelin dizisi yayınlanan sezon finali bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan sezon finali bölümünde Faruk detaylı bir araştırma ile komployu yapanı bulmaya çalışmaktaydı. Adem ise Fikret’e karşı oynamaya devam etti. İşte sezon finalinde yaşananlar.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Fikret uçağın korgo bölümünde bulunan uyuşturucu nedeniyle tutuklanır. Bu durum Boran Şirketler grubunun hisse kaybetmesine sebep olmaktadır. Faruk detaylı bir araştırma ile komployu yapanı bulmaya çalışmaktadır. Adem ise Fikret’e karşı oynamaya devam etmektedir. Süreyya’nın kanamasının olması ise Boranlar’a bir şok daha yaşatacaktır. Faruk, İpek’in desteği ile komployu yapanın Adem olduğunu öğrenir ve önemli bir karar vererek Adem’in karşısına bir seçimle çıkar. 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle