GeriTelevizyon İstanbullu Gelin son bölümde şaşırtan final! Yeni fragman yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İstanbullu Gelin son bölümde şaşırtan final! Yeni fragman yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin son bölümde şaşırtan final! Yeni fragman yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle ekrana kilitledi. Annesinin bir türlü Süreyya'yı kabul etmemesi nedeniyle zor anlar yaşayan Faruk'un geçmişiyle ilgili detaylar ortaya çıktı. Final sahnesi ardından İstanbullu Gelin yeni fragmanı merak edildi. Peki, son bölüm ardından ardından İstanbullu Gelin yeni fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin 5. bölümünde en çok merak edilen konu Süreyya ve Faruk'un boşanıp boşanmayacağıydı. Önüne resmen boşanma protokolü konulan Süreyya, bunun hesabını Faruk'a sordu. Annesinin tüm karşı çıkışlarına rağmen evliliğine sahip çıkan Faruk, İstanbullu Gelin son bölüm finalinde büyük bir sürprizle karşılaştı. Son bölüm ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. 

İstanbullu Gelin yeni fragmanı yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizden ulaşabilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Esma Sultan, Faruk’un sınırlarını zorlayacak büyük hamlesini yapar. Önüne boşanma protokolü konulan Süreyya ise bunun hesabını Faruk’a sorar. Ancak bu hamle hiç de Esma Hanım’ın beklediği gibi sonuçlanmaz. 

Faruk ve Süreyya Bursa’daki yeni hayatlarında Esma Sultan’la mücadele ederken Adem dört bir koldan Boran ailesini kıskacına alır. Başta Süreyya olmak üzere, Fikret’le kurduğu arkadaşlığı kademe kademe ilerletir. Annesi Reyhan’sa artık Esma’nın tam karşısındadır. 

Yeni yaşamına alışmaya çalışan Süreyya, eski hayallerini Bursa’da hayata geçirmek için adım atar. Can dostu Dilara’yla başlamak istediği bu yolculuk, Süreyya’nın başına yeni problemler açar.

İpek hala Fikret’ten kaçmaya devam ederken, bu sır konak içinde yayılmaya başlar, Kıymet’in kızını korumak için verdiği nasihatler İpek’in başını daha da büyük derde sokar. 

Fikret otogardaki şirket sahibinin Adem olduğunu büyük açılışta öğrenir. Yeni rakiplerinin kim olduğunu araştıran Faruk’un, aradığı tüm soruların cevabı ise hiç beklemediği bir anda üstelik Boran konağında karşısına çıkar.

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Boranlar’ın çifte düğününde patlayan silahın bedelini Süreyya çok ağır öder. Ömer’in düğünü basması, başta Esma Sultan’ın bu evliliği derhal bitirilmesiyle ilgili haklılığını ispatladığı gibi Süreyya’nın iyi niyetiyle engel olmadığı felaket, Faruk’la arasında büyük kavgaların sebebi olur.

Faruk olanlara rağmen Süreyya’nın masumiyetine inanır ve tüm ailesine karşı Süreyya’nın yanında durur. Ama İpek’in felakete dönen düğünü için Süreyya’ya ödetmek istediği bedel Faruk ve Süreyya aşkında büyük kırılmalara neden olur. Fikret deli gibi âşık olduğu İpek’e kavuşmuş, buna rağmen sevdiği kadına dokunamamıştır. 

Âdem ise Fikret’i oltaya takarken, Süreyya’yı da intikam oyununa dâhil edecek yeni adımlarını atar. Âdem’in kumpasıyla Esma Sultan’ın önüne yem olarak düşen Süreyya, kendisine çekilen rest karşısında ne yapacağını bilemez. Bu defa arkasında kendisine inanan Faruk da yoktur üstelik.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle