GeriTelevizyon İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Adem şimdi ne yapacak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Adem şimdi ne yapacak?

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Adem şimdi ne yapacak?

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümü için nefesler tutuldu. Emir'in yaptığı konuşmayla Süreyya'yı derinden yaraladığı İstanbullu Gelin son bölümüne Esma'nın Garip'e söylediği 'Anneliğim pahasına kadınlığımı yaşayamam ki' sözleri damga vurdu. Final sahnesinde Adem'in babasından kalan mektubu okuması ise merak uyandırdı. Peki İstanbullu Gelin 41. bölümde neler olacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından başladı. 9 Mart tarihli İstanbullu Gelin son bölümünde olayların ardı arkası kesilmedi, finale ise Adem’in öğrendiği gerçek damga vurdu. Adem, yıllar sonra eline geçen mektupla büyük bir şok yaşadı. Şimdi ise gözler yeni bölümde. Peki İstanbullu Gelin 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin dizisinin son bölümünde yaşananlar hafızalardaki yerini korurken yeni fragman sorgulamaları başladı. Süreyya ve Faruk’un sınavlarında geçen aşkının yanı sıra Boran Konağı’ndaki sırları anlatan İstanbullu Gelin’in son bölümünde yeni krizler baş gösterdi. Bade- Murat evliliğinin krizi yarattığı, Emir'in bir kardeşi olacağını öğrendiği, Esma Sultan’ın Garip ile ilişkisine son verdiği anlar heyecanla takip edildi. Son bölümün en çok konuşulan konusu Adem'in babasının yazdığı mektup oldu. Adem babasının kendi nüfusuna aldırmak istemesi fakat annesinin Adem'i küçük yaşta kaçırmasını öğrendi. Yaşadığı psikolojik sorunlar nedeniyle Dilara'yla boşanma aşamasına kadar gelen Adem’in neler yapacağı önümüzdeki hafta netleşecek.

 İstanbullu Gelin 41. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizden ulaşabilirsiniz.

Murat ve Bade’nin yıldırım nikahı konakta deprem yarattı. . Esma ve Garip’in hala görüşüyor olması hem yeni evli çiftte hem diğerlerinde gerilime neden oldu. Begüm’ün acısıyla daha da hırslanan Can, Faruk’un peşindeydi. Adem ve Dilara’nın boşanma kararını dahi Faruk üzerinden yürüttü. Süreyya’nın hamile olduğunu öğrenen Emir, herkesi üzen bir karar aldı. Fikret’in mektupları bulması ise tüm dengeleri alt üst etti.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle