GeriTelevizyon İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanında Garip yoğun bakımda
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanında Garip yoğun bakımda

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanında Garip yoğun bakımda

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı dizinin yayın tarihine kısa bir süre kala yayınlandı. Her hafta başka bir sürprizin yaşandığı İstanbullu Gelin 41. bölüm fragmanına yere yığılan Garip’in sahneleri damga vurdu. Öte yandan Adem’in annesinin karşısına çıktığı anlar merak uyandırdı. İşte İstanbullu Gelin 41. bölüm fragmanı ve ilk ipuçları!

İstanbullu Gelin yeni bölümü için geri sayım sürürken yayınlanan fragmanla birlikte heyecan dozu arttı. 9 Mart Cuma tarihli son bölümde oğulları ve aşkı arasında tercih yapmak zorunda kalan Esma Sultan, Garip Bey ile görüşmemeye karar vermişti. Finale ise Adem’in babasıyla ilgili gerçekleri öğrendiği anlar damga vurmuştu. İstanbullu Gelin yeni bölümünde yaşadığı üzüntüye dayanamayan Garip Bey, kalp krizi geçirir. Babasını yere yığılmış bir şekilde bulan Burcu, Boran erkeklerini suçlar. Haberi yemek masasında alan Esma Sultan ise aldığı haberle yıkılır. Peki yeni bölümde başka neler olacak? Yoğun bakıma kaldırılan Garip Bey ölecek mi? Tüm bu soru işaretleri İstanbullu Gelin 41. bölümünde yanıt bulacak.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Murat ve Bade’nin yıldırım nikahı konakta deprem yaratır. Esma ve Garip’in hala görüşüyor olması hem yeni evli çiftte hem diğerlerinde gerilime neden olur. Begüm’ün acısıyla daha da hırslanan Can, Faruk’un peşindedir. Adem ve Dilara’nın boşanma kararını dahi Faruk üzerinden yürütmektedir. Süreyya’nın hamile olduğunu öğrenen Emir, herkesi üzecek bir karar alır. Fikret’in mektupları bulması ise tüm dengeleri alt üst edecektir.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle