GeriTelevizyon İstanbullu Gelin 30. yeni bölüm fragmanı! Can'ın evinden çıkan tokanın sırrı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İstanbullu Gelin 30. yeni bölüm fragmanı! Can'ın evinden çıkan tokanın sırrı

İstanbullu Gelin 30. yeni bölüm fragmanı! Can'ın evinden çıkan tokanın sırrı

İstanbullu Gelin dizisinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma akşamları izleyici karşısına çıkan İstanbullu Gelin’in 22 Aralık tarihli bölümünde Esma Sultan, ikinci bahar mutluluğu yaşarken; Can’ın evinden çıkan tokanın sırrı ortaya çıkıyor. Peki Begüm’ün hayatına giren Can’ın amacı ne? İşte İstanbullu Gelin yeni bölümünden ilk görüntüler!

İstanbullu Gelin yeni bölüm görüntüleri dizinin yayın tarihine kısa bir süre kala ortaya çıktı. İkinci sezonuyla kaldığı yerden devam eden İstanbullu Gelin’in 30. bölüm fragmanındaki sahneler hem şaşırttı hem de merak uyandırdı. Esma Sultan, yaşadığı mutluluğun ardından piyanonun başına oturuyor, Boran konağındaki herkes gördüklerine inanamıyor. Öte yandan Bursa'ya taşınan Can’ın eşyaları arasından çıkanlar yeni bir krizin de habercisi oluyor. İşte tüm bu gelişmeleri gözler önüne seren yeni fragman ve son bölüm özeti!

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Süreyya ve Faruk Aşkında Yeni Kriz...
Gördüğü fotoğraf sonrası çileden çıkan Süreyya’nın yaptığı şeyler Faruk’a cehennem azabı yaşatır. Akif’in büyük bir cesaretle yaptığı hamle Senem’i şok eder. Ortaya çıkan bir mektup geçmişin hiç de sanıldığı gibi olmadığını ortaya çıkarır. Adem’in tanıklık ettiği şeyler ona Boranlarla ilgili geniş hareket alanı kazandırır. Faruk ve Süreyya’nın Emir’le olan programları oldukça can sıkıcı bir şekilde sonlanır. Esma kendine ne kadar hâkim olmaya çalışsa da hayatının en önemli kararlarından birini verecektir


Yorumları Göster
Yorumları Gizle