GeriTelevizyon İsimsizler 7. bölüm fragmanında Fatih için zor dakikalar! İsimsizler oyuncu kadrosu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İsimsizler 7. bölüm fragmanında Fatih için zor dakikalar! İsimsizler oyuncu kadrosu

İsimsizler 7. bölüm fragmanında Fatih için zor dakikalar! İsimsizler oyuncu kadrosu

İsimsizler 7. yeni bölüm fragmanında savunmayı saldırarak yapma kararı alan Kaymakam Fatih, bu kez inanılmaz bir olayla karşılaşmıştır. Yıllar önce kaybolan amcasının hiç tahmin edemeyeceği bir yerde karşısına çıkmasına anlam veremeyen Fatih, İsimsizler 7. yeni bölüm fragmanında bir karar vermek zorundadır. Peki, annesinden ümidini kaybeden genç adam, yaşadığına dair bir belirti alacak mıdır? İşte, İsimsizler 7. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

İsimsizler yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D'nin pazartesi akşamlarına damga vuran dizisi İsimsizler yarın akşam 7. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Afran'a silahını doğrultan Fatih, öğrendiği gerçekle büyük bir şok yaşıyor. Peki, Afran öz amcasını vuracak mı? Yeni bölümde neler olacak? İşte, İsimsizler 7. bölümünden ilk görüntüler!

Afran, Fatih'in yıllar önce kaybettiği amcası çıkıyor. Afran'a silahını doğrultan Fatih, yaşadığı bu şoktan sonra ne yapacak? Fatih'in annesini kaçıran Sawer, köşeye sıkışınca onu ölüme mi terk edecek? Annesinin yaşadığından haberdar olmayan Fatih, ona ulaşmayı ve hayatını kurtarmayı başarabilecek mi? Öte yandan hainler tarafından kumpasa getirilen Terörle Mücadele Polisi Ahmet, bebeğini kaybetmenin acısıyla hapishanede kavgaya karışıyor. Ahmet, bebeğinin ölümüne sebep olan hainle nasıl hesaplaşacak? İsimsizler yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'de Kanal D'de!

İSİMSİZLER OYUNCU KADROSU

Uğur Güneş / Kaymakam Fatih 

Fatih, Türkiye’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine ataması yapılmış, umut vaat eden bir diplomat iken, son anda vazgeçer ve Virankaya’ya gitmek için gönüllü olur. Düşmanlara karşı vereceği mücadelede 7 can yoldaşı vardır Kaymakam Fatih’in.

Bülent Alkış / Dayı ( Hasan Bozkırlı ) 
Keskin nişancılık konusunda uzman bir Özel Harekat polisidir. Yozgatlıdır. Hasan’a çevresindeki herkes “dayı” diye hitap eder. Etrafındakiler hem saygı gösterir hem de biraz çekinir bu koca kurttan.

Sedat Mert / Olcay Demir 
Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda çalışmış bir yüzbaşıdır. Orduya sızmaya çalışan paralel yapının kumpası sonucu içeri düşmüştür. 4 yıl içeride yattıktan sonra çıkmış ve bilgisine tecrübesine rağmen geri bir hizmette askerliğe dönmüştür.

Taner Ertürkler /Ahmet Akıncı 
Terörle mücadele bölümünde görev yapan, üstün hizmetlerinden dolayı birkaç kez takdir belgesi almış, başarılı bir emniyetçidir. Ruhu ancak sahadayken rahat eden, iflah olmaz aksiyon adamlarındandır Ahmet.

Volkan Keskin / Kürşad Yusufoğlu
Trabzon’dan göç edip, İstanbul’un kabadayılarıyla meşhur semti Gültepe’ye yerleşmiş bir ailenin iki oğlundan küçük, kavgacı olanıdır Kürşad. Teşkilatta istihbarat meslek memuru olarak çalışmaktadır ancak ailesi dâhil çevresindeki herkes, çalıştığı kurumdan habersizdir.

Çağkan Çulha / Murat Gürcan

Polis özel harekâtta görev yapan bir polistir. 12 yaşlarındayken, annesini üvey babasının dayağından kurtarmak için bıçakla adamı yaralamıştır. Sokaklarda geçen çocukluğu, ona ağır hayat tecrübeleri yaşatmıştır.

Musab Ekici / Derman Taşçı
Doğma büyüme Virankaya’lı, taksi şoförüdür Derman. Vatanına yürekten bağlı, temiz yürekli Anadolu gencidir.

Sera Kutlubey / Seher

Erkeksi, ufak tefek, güzel yüzlü bir kızdır Seher. Üstün zekâsı ve yetenekleri sayesinde bir bilgisayar dâhisi olup çıkmıştır. Hacker olarak giremeyeceği yer, aşamayacağı güvenlik duvarı yoktur.

Algı Eke / Elif Toprak

Yaklaşık 6 aydır yörede çalışan idealist bir doktordur. Ankara’lı olmasına rağmen tıp fakültesindeki arkadaşlarının aksine, tayini Güney Doğu Bölgesi’ne çıktığında bir an bile tereddüt etmeden görevi kabul eder.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle