GeriTelevizyon İsimsizler yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İsimsizler yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?

İsimsizler yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?

İsimsizler son bölümü yürekleri kabarttı. Saldırı altında olan Türkmenleri yalnız bırakmayacaklarını söyleyen Fatih ve ekibi, İsimsizler son bölümünde geri dönün emrini dinlemeyerek soydaşlara yardım etme kararı almıştır. Diğer taraftan şehirde meydana gelen patlama ise tüm ekipte ufak bir şaşkınlığa neden olmuştur. Peki, İsimsizler yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı mı? İşte, merakla beklenen yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

İsimsizler dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi İsimsizler'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde örgütün Kuzey Irak sınırına yakın Türkmen bölgesinde bir köye saldırı yapacağı anlaşılmıştı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, İsimsizler dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İsimsizler dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Örgütün Kuzey Irak sınırına yakın Türkmen bölgesinde bir köye saldırı yapacağı anlaşılmıştır. Fatih, Dayı, Murat, Tufan ve Korkut saldırının yapılacağı köydedir.

Handan, uydu takibinden gelenlerin ne kadar kalabalık olduğunu görür. İsimsizler köylülerle birlikte bir savunma hattı kursalar da düşman kolay pes etmeyecektir. İsimsizler Kuzey Irak'taki Türkmen köyünde, Türkiye sınırını korumak için, sonu belli olmayan bir savaşın içine girerler. Başarılı olup geri dönebilecekler mi?

Handan İstanbul'da onlara ne kadar destek verebilecek?
Kor Yakup Handan'ın verdiği bir ipucu ile Kudret'e ulaşmak için Ahırkapı'ya gider. Kudret'in Ahırkapı'da herkesi şok edecek kötü sürprizi nedir?

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Afran, Fatih'e, kampta öğrendiği büyük tehlikeyi anlatır ve uyarır. Afran’ın uyarısı İsimsizleri nasıl etkileyecek?

Kudret, Handan'ı ihanet suçuyla infaz etmek üzereyken gelen telefon, her şeyi değiştirir. Handan kendisini koruyan bu gizemli güçle birlikte bambaşka bir oyunun içine girer.

Acı bir olay, büyük bir sır ve nefesleri kesen aksiyonuyla İsimsizler, herkesi ekran karşısına kilitleyecek.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle