GeriTelevizyon İsimsizler 12. yeni bölüm fragmanında Yıldız ölecek mi? Son bölümde neler yaşandı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İsimsizler 12. yeni bölüm fragmanında Yıldız ölecek mi? Son bölümde neler yaşandı?

İsimsizler 12. yeni bölüm fragmanında Yıldız ölecek mi? Son bölümde neler yaşandı?

İsimsizler 12. yeni bölüm fragmanında heyecan dolu dakikalar izleyicilerle buluştu. Yıldız'ı teröristlerin elinden kurtarmak için harekete geçen Kaymakam Fatih, İsimsizler 12. yeni bölüm fragmanında canını hiçe sayarak operasyona dahil oluyor. Peki, İsimsizler 12. yeni bölüm fragmanında Yıldız ölecek mi? İşte, detaylı bilgiler

İsimsizler 12. yeni bölüm fragmanında Yıldız'ı hainlerin elinden kurtarabilmek için harekete geçen Kaymakam Fatih, elinden gelen her şeyi yapıyor. Köşeye sıkışan terörist Berfin, kurtuluşu için Yıldız'ı kullanmaktadır. İsimsizler 12. yeni bölüm fragmanında Affan da bu işin içerisinde yer almaktadır. Peki, İsimsizler 12. yeni bölüm fragmanında uçuurmdan aşağı yuvarlanan Yıldız ölecek midir?

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

İsimsizler 12. Bölüm Fragmanı yayında! Fatih, Yıldız'ı kurtarmak için örgütün peşinden gidiyor! Operasyon sırasında Yıldız ölecek mi?

Fatih ve ekibi örgütün kirli oyunlarına karşı artık daha yalnız kalmışlardır. Dayı henüz tam anlamıyla iyileşememişken başına bela bulaşır. Ekip ise Dayı olmadan Yıldız'ı kurtarmak için hainlerle çatışma içerisindedir. Berfin, köşeye sıkışır ama elindeki Yıldız kozunu kullanır. Fatih, Yıldız'ı kurtarmak için gardını indirdiği an Berfin hamlesini yapar ve Yıldız uçurumdan aşağı düşer. Yoksa Yıldız ölecek mi? Fatih, Berfin'den intikamını nasıl alacak?

İsimsizler heyecan dolu yeni bölümüyle 12 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

İsimsizler 11. Bölüm Fragmanı yayında! Fatih'e gelen kötü haber ne? Yoksa Yıldız öldürülüyor mu?
Fatih, Virankaya'yı hain örgütten temizlemeye kararlıdır ve sonuna kadar bu mücadeleyi devam ettireceğini belirtir. Fakat örgüt Fatih'i bu yoldan geri döndürmek için masum insanları, Fatih'in yakınlarını hedef almaya başlar. Olcay'ın tüm çabalarına rağmen Yıldız zorla kaçırılır ve akıbeti belli değildir. Fatih'e gelen kötü haber ne?

Örgütün kurduğu kumpasın birinci adımı atılmış, Fatih açığa alınmıştır. Yerine gelen vekil kaymakam, Savcı Zeki’nin bir adamıdır. Virankaya üzerindeki hain planlarını güç birliği yaparak uygulamaya sokarlar. Fatih’in makamında olmaması en büyük avantajları olur.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle