GeriTelevizyon İlhan Mansız otomobil ödülünü bilerek mi kaybetti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İlhan Mansız otomobil ödülünü bilerek mi kaybetti

İlhan Mansız otomobil ödülünü bilerek mi kaybetti

Survivor'da sempatisiyle büyük beğeni toplayan İlhan Mansız otomobil ödülünü Berna Kekliklere bilerek mi kaybetti. Survivor Panoroma programının sunucularından Hakan Hatipoğlu, İlhan Mansız'la ilgili gerçeği açıkladı.

Hakan Haitpoğlu, Kıbrıs finalleri öncesi yarışmaya veda eden eski futbolcu İlhan Mansız'ın Survivor'da geçtiğimiz günlerde elenen Bernan Keklikler'e duygulandıran bir teklifte bulunduğunu söyledi. 

CANLI YAYINDA AÇIKLADI

Hakan Hatipoğlu, dün Survivor Panoroma'ya katılan Berna Keklikler'in kuliste sohbet ederken kazandığı araba ödülünü ne yapacağı konusundaki görüşlerini söylerken önemli bir itirafta bulunduğunu söyledi.

Berna Keklikler'in yapılan sohbet esnasında, sosyal medyada İlhan Mansız'ın araba ödülünü Berna'ya bilerek verdiği şeklindeki konuya değinerek "İlhan Mansız çok iyi yarıştı, ama ben kazandım." dedi.

 

"KAZANIRSAM, DİĞER ARABA ÖDÜLÜNÜ SANA VERİRİM"

Hakan Haitipoğlu'yla kulis içerisinde konuşmaya devam eden Berna Keklikler, Hakan Hatipoğlu'na, İlhan Mansız'ın araba ödülü öncesi 'Bu arabayı ben kazanırsam, daha önce kazandığım araba ödülünü sana veririm' dediğini belirtti.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle