GeriTelevizyon İkizler Memo - Can 1. bölüm fragmanında yollar kesişiyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İkizler Memo - Can 1. bölüm fragmanında yollar kesişiyor

İkizler Memo - Can 1. bölüm fragmanında yollar kesişiyor

İkizler Memo - Can dizis yayınlanan 1. bölüm fragmanıyla ekranlara merhaba demeye hazırlanıyor. Dizinin yayınlanacak olan ilk bölümünde Memo’nun annesi Melek'in rahatsızlanması iki çocuğun yollarının kesişmesine neden olur. İşte, İkizler Memo - Can dizisinin 1. bölüm fragmanı.

İkizler Memo - Can 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde iki farklı hayatı yaşayan kardeşler Memo ve Can'ın hikayesi yarın akşam başlıyor. İşte, İkizler Memo - Can 1. bölüm fragmanı.

İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Can, dadılarla büyümüş, çok iyi eğitim almış, babası Onur ve dedesi Mümtaz ile yaşamakta olan bir çocuktur. Annesini kaybetmiştir ve bunun acısını çok derinden yaşamaktadır. Babasının sevgilisi Sibel’den hiç hoşlanmaz, Sibel de onu eğitim için yurtdışına göndermeye çalışmaktadır. Can onca varlığın içinde yalnız ve sıkıcı bir hayat sürmektedir.

Memo ise bu imkânlardan yoksun bir şekilde büyümüştür. Ama kocaman bir ailesi vardır. Annesi Melek, anneannesi Nursine ve dayısı Çilingir Osman ile beraber yaşar. Hurda toplayarak, mendil ve su satarak ailesinin geçimine katkıda bulunur. Mahallede herkes onu tanır. Can dostu köpeği “Artist”le türlü türlü maceralar yaşarlar.

Memo’nun annesi Melek bir gün rahatsızlanır ve ameliyat olması gerekir. Ancak ameliyatı karşılayacak durumları yoktur. Memo dayısı Osman’la birlikte parayı bulmak için birçok yol dener ancak bulamazlar. Tek çözüm yolu vardır ve bu çözüm iki çocuğun farklı hayatlara doğru yelken açmasına neden olur…

Yorumları Göster
Yorumları Gizle