GeriTelevizyon İkisini de Sevdim dizisi oyuncuları kimlerdir? İkisini de Sevdim dizisi bu akşam başlıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İkisini de Sevdim dizisi oyuncuları kimlerdir? İkisini de Sevdim dizisi bu akşam başlıyor

İkisini de Sevdim dizisi oyuncuları kimlerdir? İkisini de Sevdim dizisi bu akşam başlıyor

İkisini de Sevdim dizisi oyuncuları birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu oldu. İkisini de Sevdim dizisi bu akşam ilk bölümüyle ekranlara merhaba diyecek. ATV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin başrollerinde Amine Gülşe ve Burak Serdar Şanal'ın oynayacağı dizi, tüm engellere rağmen aşkın nasıl yaşandığını gözler önüne serecek. Peki, İkisini de Sevdim dizisi oyuncuları kimlerdir? İşte detaylar.

İkisini de Sevdim, ATV ekranlarında yayın hayatına başlayacak. Başrollerinde Amine Gülşe ve Burak Serdar Şanal'ın oynayacağı dizi, tüm engellere rağmen aşkın nasıl yaşandığını gözler önüne serecek. İşte, İkisini de Sevdim dizisinin konusu ve oyuncuları hakkında bazı bilgiler

DİZİNİN OYUNCULARI KİMDİR?

SUNA (AMİNE GÜLŞE)

Hikayemnin esas kızı, gazeteci ve mesleğinde yükselmenin eşiğinde. Nişanlısına çok aşık fakat nişanlısı para'nın peşinde. Esas oğlanın abisi kirli işlere karışır ailenin haberini yapmak isterken kendini aşk üçgeninde bulacaktır.

HASAN (MEHMED MEHMEDOF)

Esas kızın nişanlısı, aklı fikri çok para kazanmakta. Suna'yla evlenmek istiyor fakat parasızlıktan yakınıyor. Üniversite mezunu iş bulamadığı için dayısının taksisini işletmekte. Yolu Ezra ile kesişecek ve tamamen yanlış tercihler yapacaktır.

MURAT (SERDAR ŞANAL)

Hikayemizin esas oğlanı, iş adamı Demir Bey'in oğlu. İşinde başarılı yıldızı parlak her işini dürüstlükle yapan bir karakter. Abisinin kirli işlere girmesi kendisini çok rahatsız eder. Farkına bile varamadan aşkın içinde bulacak kendini.

DEMİR BEY (ERHAN YAZICIOĞLU)

İş adamı aile reisidir. Oğullarını kirli işlerden uzak tutmaya çalışmıştır. Özellikle büyük oğlu ile başı derttedir. Aileyi bir arada tutmak için elinden geleni yapar. Sözünün üstüne söz söylenmesi mümkün değildir. Sert bir karakter.

DİZİNİN GENEL KONUSU

Aynı semtin çocukları olan Suna ve Hasan evlenmeye karar verirler; fakat Hasan sürekli olarak parasızlıktan yakınmaktadır. Demir Bey'in oğulları Murat Karacabey ve Ferhat Karacabey aile şirketini yönetmektedirler. Murat ve Demir Bey Ferhat'ın kirli işlere bulaşmasını engellemeye çalışsalar da Ferhat hiç kimseyi dinlemeden pis işlerin peşini bırakmamaktadır. Ferhat'ın bu hali ev içerisinde sürekli sorunlara yol açmaktadır. Hasan geçici olarak dayısının taksisinde idare etmeye çalışsa da bu durumdan oldukça sıkılmıştır. Suna gazetede çalışmaktadır ve Ferhat Karacabey'in kirli işlerinin peşinden büyük bir haber yapmaya hazırlanmaktadır. Haber yapmaya çalıştığı Karacabey ailesi ise Suna için kolay lokma olmayacaktır. Hasan dayısının taksisiyle yola düşmüşken aniden beklenmeyen bir olayla karşılaşır ve sonrasında Suna'nın ve Hasan'ın hayatı Karacabey ailesi ile kesişir. Bunun sonucunda ise hayatlarının akışı değişecektir.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle