GeriTelevizyon İkisini de Sevdim dizisinin oyuncuları kimlerdir? Amine Gülşe geri döndü
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İkisini de Sevdim dizisinin oyuncuları kimlerdir? Amine Gülşe geri döndü

İkisini de Sevdim dizisinin oyuncuları kimlerdir? Amine Gülşe geri döndü

İkisini de Sevdim dizisinin oyuncuları birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu olmaya devam ediyor. Atv ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek oyuncu kadrosu gerekse konusuyla dikkat çeken dizi İkisini de Sevdim, heyecan yaratmaya devam ediyor. Başrollerinde Amine Gülşe, Serdar Şenal, Oktay Gürsoy gibi birçok usta oyuncunun yer aldığı İkisini de Sevdim dizisinin oyuncuları kimlerdir? Dizinin konusu nedir?

İkisini de Sevdim dizisinin genel hikayesi; Aynı semtin çocukları olan Suna ve Hasan evlenmeye karar verirler; fakat Hasan sürekli olarak parasızlıktan yakınmaktadır. Demir Bey'in oğulları Murat Karacabey ve Ferhat Karacabey aile şirketini yönetmektedirler. Murat ve Demir Bey Ferhat'ın kirli işlere bulaşmasını engellemeye çalışsalar da Ferhat hiç kimseyi dinlemeden pis işlerin peşini bırakmamaktadır. Ferhat'ın bu hali ev içerisinde sürekli sorunlara yol açmaktadır. Hasan geçici olarak dayısının taksisinde idare etmeye çalışsa da bu durumdan oldukça sıkılmıştır. Suna gazetede çalışmaktadır ve Ferhat Karacabey'in kirli işlerinin peşinden büyük bir haber yapmaya hazırlanmaktadır. Haber yapmaya çalıştığı Karacabey ailesi ise Suna için kolay lokma olmayacaktır. Hasan dayısının taksisiyle yola düşmüşken aniden beklenmeyen bir olayla karşılaşır ve sonrasında Suna'nın ve Hasan'ın hayatı Karacabey ailesi ile kesişir. Bunun sonucunda ise hayatlarının akışı değişecektir.

İKİSİNİ DE SEVDİM OYUNCU KADROSU

Amine Gülşe

Suna
Hikayemizin esas kızı, gazeteci ve mesleğinde yükselmenin eşiğinde. Nişanlısına çok aşık fakat nişanlısı para'nın peşinde. Esas oğlanın abisi kirli işlere karışır ailenin haberini yapmak isterken kendini aşk üçgeninde bulacaktır.

Serdar Şenal

Murat
Hikayemizin esas oğlanı, iş adamı Demir Bey'in oğlu. İşinde başarılı yıldızı parlak her işini dürüstlükle yapan bir karakter. Abisinin kirli işlere girmesi kendisini çok rahatsız eder. Farkına bile varamadan aşkın içinde bulacak kendini.

Oktay Gürsoy

Ferhat Karacabey
Hikayemizin abisi, iş adamı Demir Karacabey'in büyük oğlu. Aile kirli işlerden uzak durmaya çalıştıkça Ferhat sürekli kirli işler peşinde koşmaktadır. Babası ve ailesi ile sürekli tartışma halindedir. Murat ve Suna'nın ilişkisine de sürekli müdahale edecektir.

Mehmed Mehmedof

Hasan
Esas kızın nişanlısı, aklı fikri çok para kazanmakta. Suna'yla evlenmek istiyor fakat parasızlıktan yakınıyor. Üniversite mezunu iş bulamadığı için dayısının taksisini işletmekte. Yolu Ezra ile kesişecek ve tamamen yanlış tercihler yapacaktır.

Erhan Yazıcıoğlu

Demir Bey
İş adamı aile reisidir. Oğullarını kirli işlerden uzak tutmaya çalışmıştır. Özellikle büyük oğlu ile başı derttedir. Aileyi bir arada tutmak için elinden geleni yapar. Sözünün üstüne söz söylenmesi mümkün değildir. Sert bir karakter.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle