GeriTelevizyon İki Yalancı son bölümüyle final yaptı… İşte finalde yaşananlar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İki Yalancı son bölümüyle final yaptı… İşte finalde yaşananlar

İki Yalancı son bölümüyle final yaptı… İşte finalde yaşananlar

İki Yalancı dün akşam ekrana gelen 9. bölümüyle final yaptı. İki Yalancı 9. bölümüyle dün akşam final yaptı. Kanal D'nin romantik komedi türündeki dizisi İki Yalancı’nın final bölümünde Serkan Duygu'ya gerçekleri itiraf etti. Alp ise Duygu ile ilgili gerçekleri öğrendi. Peki İki Yalancı final bölümünde neler oldu? İşte tüm yaşananlar!

Başrollerini Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin’in paylaştığı İki Yalancı yaz sezonunda başlayan macerasını dün akşam tamamladı. Yalanlarla başlayan bir aşkın öyküsünü eğlenceli bir şekilde aktaran İki Yalancı'nın final bölümünde sürprizlerle dolu gelişmeler vardı. İşte final özeti!

Duygu ile Serkan, engellerle dolu aşklarını yaşayabilmek için yeni kararlar almak zorunda kalıyorlar! Bodrum'dan başlayıp, İstanbul'a kadar uzayan büyük aşk yolları ayrılsa da devam etmişti. Söyledikleri yalanların ağırlığı altında ezilen Duygu ile Serkan, İstanbul'da hayatlarına giren Alp ve Esra kardeşlerle yeni ilişkilere yol açsalar da birbirlerine besledikleri büyük aşka mani olamamışlardı. Bu engellerden en büyüğü olan Alp'in normal davranışlar sergilememesi, Serkan'ı harekete geçirmişti. Duygu ile evlenecek olması, Serkan'ın bir an önce yeni bir plan yapmasına yol açmıştı.

Duygu ise Serkan'ın söylediği yalanlardan habersiz olarak, ona büyük bir aşk beslese de Alp'ten ayrılamaz. Alp'in, kendisine ihtiyacı olduğunu düşünen Duygu, onu yarı yolda bırakmamak için kalbine engel olmaya çalışır. Duygu'dan kolay kolay vazgeçmeyecek olan Serkan, son hamlesini yapmaya hazırlanır.

İKİ YALANCI FİNAL BÖLÜMÜ

 

 

 

Sinemalarda güçlü filmler boy göstermeye başladı!

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle