GeriTelevizyon İçerde final bölümünde neler yaşandı? Celal'in feci sonu...
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İçerde final bölümünde neler yaşandı? Celal'in feci sonu...

İçerde final bölümünde neler yaşandı? Celal'in feci sonu...

İçerde 39 bölümlük macerasını dün akşam tamamladı. Başrollerini Çağatay Ulusoy (Sarp), Aras Bulut İynemli (Mert) ve Çetin Tekindor'un (Kebapçı Celal) paylaştığı İçerde dizisinin finalinde sürprizlerin ardı arkası kesilmedi. Her anı büyük bir heyecanla takip eden dizi takipçileri, finalde Celal'in feci sonuna tanık oldu. Peki, İçerde final bölümünde neler yaşandı?

İçerde dizisinin finali aksiyonu bol ve merakta bırakan sahneleri ile izleyicilerin karşısına çıktı. Dizinin son bölümünde yaşanacaklar merakla bekleniyordu. Peki İçerde'nin finalinde neler yaşandı? Sarp ve Umut birbirine kavuştu mu? Celal'in sonu nasıl bitti? İşte İçerde dizisinin sezon finalinde meydana gelen olaylar..

İçerde'nin 19 Haziran'da yayınlanan 39. Bölümünde; Sarp, Celal’i tutuklamış olsa da onu hapse koymak o kadar kolay olmayacaktır. Tüm yaşananlara tanık olan Davut, son şansını kullanarak büyük planı harekete geçirir. Her şeyden habersiz olan Yılmaz Ailesi sonunda bir aradadır. Füsun, oğulları Sarp ve Umut’a kavuşmanın sevincini yaşarken Umut ise vakit kaybetmeden Eylem’e evlilik teklifi yapmak için hazırlıklara başlar. ,

Ancak bu mutlu anı, intikam için geri dönen Celal böler. Celal, hikâyenin başladığı noktaya geri dönerek sona hazırlanır. Yılmaz Kardeşlerden biri yine elindedir. Umut'u kurtarmak üzere harekete geçen Sarp için amansız bir zamanla yarış başlar. Celal ile Yılmaz Kardeşler arasında son hesaplaşma yaşanacaktır.

İÇERDE SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

 

İçerde final bölümünde neler yaşandı Celalin feci sonu...

 

Her şeyin daha kötü gittiği anda Sinefil!

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle