GeriTelevizyon İçerde 27. bölüm 2. fragmanı yayımlandı: Sarp öldürülecek mi?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İçerde 27. bölüm 2. fragmanı yayımlandı: Sarp öldürülecek mi?

İçerde 27. bölüm 2. fragmanı yayımlandı: Sarp öldürülecek mi?

İçerde yeni bölüm bölüm fragmanları izleyicileriyle buluştu. Bu haftaki bölümde Celal hayatının en büyük acısıyla karşı karşı karşıya kalıyor. Yıllar sonra intikam için geri dönen Kudret, Mustafa'yı kaçırıyor. İçerde 27. bölüm 2. fragmanında Mustafa’yı kurtarmaya çalışan Sarp’ın köşeye sıkıştığı görülüyor. Peki, Sarp öldürülecek mi? Mustafa kurtulacak mı? İşte, İçerde 27. bölümünden ilk ipuçları!

İçerde dizisinin yeni bölüm fragmanlarındaki sahneler çarpıcı detayları gözler önüne getirdi. Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, ve Mustafa Uğurlu gibi güçlü isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı İçerde 27. bölümünde tansiyon yükseliyor. Kudret, Celal’i en hassas noktasıyla, Mustafa ile vuruyor. İkili arasındaki savaş çok daha büyüyor. Peki, İçerde yeni bölümünde neler olacak? Mustafa’nın kaçırılması dengeleri nasıl değiştirecek? Yeni fragmanda ölümle yüz yüze gelen Sarp kendisini ve Mustafa’yı kurtarabilecek mi? İşte, İçerde 27. Bölümünden ilk detaylar!

Yeşim ve Mustafa alışverişteyken Mustafa ortadan kaybolur. Ortalığı ayağa kaldıran Yeşim, Mustafa’nın kaçırıldığını anlar. Durumu hemen Celal’e haber verir. Kaçırma olayı polise intikal ettirilir. Kısa bir süre sonra Mustafa’yı kaçıranın Kudret olduğu ortaya çıkar. Mustafa’nın kaçırılması büyük planın sadece küçük bir parçasıdır. Üstelik Kudret, Mustafa’ya karşılık para istemiyordur. İstediği çok daha fazlasıdır. Diğer taraftan Kudret, çocuğunu kurtarmak isteyen Yeşim’e bir tuzak hazırlamıştır. Mustafa’ya karşılık Celal’le karşı karşıya gelmesine sebep olacak bir takas teklif eder. Yeşim bu teklifi kabul etmese de sonunda çaresiz kabul etmek zorunda kalıyor.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kudret, Mert’in Celal için çalıştığını düşünüyordur. Emin olmak zorundadır. Celal ve Mert’e bir oyun hazırlar. Sarp’ı, Celal’in karanlık dünyasından kurtarmak isteyen Füsun artık eli kolu bağlı, olanlara seyirci olmak istemiyordur. Celal’in adamlarıyla mahalleye geldiği gün Füsun kendini kaybeder ve Celal’in üstüne yürür. Kudret ve Celal mahallede karşılaşırlar ve birbirlerine gözdağı verirler. Aralarındaki gerilim mahalledeki insanları tedirgin eder. Celal, Kudret’e karşı büyük bir hamle hazırlığı içindedir.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle