GeriTelevizyon Hayat Sırları ilk bölümünde neler yaşandı? İşte yeni bölüm fragmanı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hayat Sırları ilk bölümünde neler yaşandı? İşte yeni bölüm fragmanı

Hayat Sırları ilk bölümünde neler yaşandı? İşte yeni bölüm fragmanı

Hayat Sırları dizisi dün akşam ilk bölümüyle ekranlara ‘merhaba’ dedi. Ahmet Mümtaz Taylan, Ekin Koç, Hazar Ergüçlü, Devrim Yakut ve Olgun Toker’in paylaştığı Hayat Sırları'nın ilk bölümünde karakterleri tanıma fırsatı bulan izleyiciler, yeni fragmana kısa sürede ulaştı. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? İşte Hayat Sırları ilk bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı!

Hayat Sırları dizisi yayınlanan ilk bölümüyle izleyicilerine oldukça heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşattı. Ekranlarda yeni yayınlanmaya başlayan Hayat Sırları dizisi ilk bölümüyle oldukça dikkat çekti. Dizinin ilk bölümünde geçmişlerinden gelen Tekgözlü bir adam, Kuzgun Ailesi için büyük tehlike oldu. İlk bölüm finali ardından Hayat Sırlar 2. bölüm fragmanı da ekrana geldi. İşte yeni bölümden ilk karaler

İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Dışarıdan bakıldığında üç çocuklu sıradan bir aile gibi gözüken Mustafa ve İnci Kuzgun çiftinin kimsenin bilmediği büyük bir sırrı vardır. 
Mustafa ve İnci’nin 35 yıldır herkesten hatta çocuklarından bile saklamayı başardıkları bu sır ayaklarına dolanmak üzeredir. Geçmişlerinden gelen Tekgözlü bir adam, Kuzgun Ailesi için büyük tehlike olacaktır. Kuzgun Ailesi’nin büyük kızı Seher başarılı bir avukattır. Üniversite yıllarında büyük bir aşk yaşadığı başarılı film yönetmeni Burak ile aniden ayrılmaya karar vermiş ve izini kaybettirmek için eğitimine Ankara’da devam etmiştir. Yıllar sonra Burak’ın kayıp aşkını anlattığı film Seher’i Burak’ın karşısına çıkartacak ve hayatlarındaki sırları saklamak çok güçleşecektir.

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle