GeriTelevizyon Hayat Şarkısı dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hayat Şarkısı dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hayat Şarkısı dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hayat Şarkısı dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmayı başardı. Hemen hemen her bölümüyle ekranlarda bir olay yaratmayı başaran Hayat Şarkısı dizisinde bu akşam heyecan doruktaydı. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde Hülya ile Mahir, yeni kılıklara büründüler. Hedeflerine adım adım yaklaşıyorlardı. Sahalara geri dönen Hülya ile Mahir'in bu kez hedefinde ilginç bir isim yer aldı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Hayat Şarkısı son bölümün ardından yeni bölüm fragmanını yayınladı mı?

Hayat Şarkısı dizisiyle ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. Ekran macerasına salı günleri başlayan ancak son haftalarda pazar gününe çekilen Hayat Şarkısı 50. bölümü itibariyle yeniden salı günleri yayınlanmaya başladı. Heyecan dolu dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde hayret verici dakikalar yer aldı. Son bölümde Mahir ile bir süredir ara verdiği operasyonlarına geri dönen Hülya’nın ev kadınlığı ile imtihanı da tüm hızıyla devam etmekteydi. Bayram Hülya’nın kendisini eve döndürebilmek için oynadığı oyunun farkına vardı ve hesap sormak için karşısına dikildi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Hayat Şarkısı dizisinin son bölümünün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK

Mahir ile bir süredir ara verdiği operasyonlarına geri dönen Hülya’nın ev kadınlığı ile imtihanı da tüm hızıyla devam etmektedir. Bayram Hülya’nın kendisini eve döndürebilmek için oynadığı oyunun farkına varır ve hesap sormak için karşısına dikilir. Öte yandan Hazer’in kurduğu sinsi plan Cevher ailesini derinden sarsmış ve bir anda sahip oldukları her şeyi kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya getirmiştir.

Hülya ile Mahir, yeni kılıklara bürünüyorlar; hedeflerine adım adım yaklaşıyorlar! Sahalara geri dönen Hülya ile Mahir'in bu kez hedefinde kim var? Muhteşem ikili bu kez bambaşka kılıklara giriyorlar; yeni bir plan yapıyorlar. Hazer Torunbaş'ın, Cevher Ailesi üzerine bir kara bulut gibi çökmesi, Hülya'yı harekete geçirir. Hatice halanın şsteğiyle yeniden sahalara dönen ikili, bu kez de başarılı olabilecekler mi?

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Kardeşi Bayram Cevher'i eve getirtmek isteyen Hatica hala, 100.000 TL karşılığında bunu Hülya ve Mahir'den yapmalarını istemişti. Hülya karşı çıkmasına rağmen Hatice halanın verdiği fiyatı kabul etmişti. Yeniden eski günleri dönen Hülya ile Mahir, yeni bir iş birliği yaparak Bayram Cevher'i ikna etmeye çalışmışlardı.

Hatice hala, ilk görevi başarıyla yerine getiren ekibe bir görev daha veriyor! Mahir'in kapısını çalan Hatice'nin amacı ne? Hülya, bu haberi nasıl karşılayacak?

TÜM BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Yorumları Göster
Yorumları Gizle