GeriTelevizyon Halka dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Halka dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Halka dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Halka dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Cihangir ve Kaan hayatlarını değiştiren sırların peşinden giderken aynı isme ulaşmışlardı. İkisi için de önemli olan garson Emrah'tı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Halka dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Halka dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine hareketli dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Emrah ortadan kayboldu. Cihangir ve Kaan garsonu aramaya başladı. Ama Emrah’ın peşine düşen sadece Cihangir ve Kaan değildi. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Halka dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Halka dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Cihangir ve Kaan hayatlarını değiştiren sırların peşinden giderken aynı isme ulaşmışlardır. İkisi için de önemli olan garson Emrah… Emrah ortadan kaybolur. Cihangir ve Kaan garsonu aramaya başlarlar. Ama Emrah’ın peşine düşen sadece Cihangir ve Kaan değildir… Halka’nın Emrah için başka planları vardır. Kaan ve Cihangir geçmişlerini öğrenmek istiyorlarsa, Emrah’a Halka’dan önce ulaşmak, risk almak ve mücadele etmek zorundadırlar. Amaçlarında ilerledikçe büyük bir tehlikeye doğru yürüdüklerinin farkında değildirler.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle