GeriTelevizyon Halka dizisinin son bölümünde aksiyon arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Halka dizisinin son bölümünde aksiyon arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Halka dizisinin son bölümünde aksiyon arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Halka dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine gerilim dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Cihangir, nişanlısı İrem’i kurtarmak için çatışmaya girdi. Çatışma beklediği gibi sonuçlanmadı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Halka dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Halka dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Cihangir, rüya ile gerçek arasında gidip gelmeye başladı. Sarı takım elbiseli bir adam gördü. Bu adamın önemli biri olduğunu hissetmekte ama kim olduğunu anımsayamamaktaydı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Halka dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Cihangir, nişanlısı İrem’i kurtarmak için çatışmaya girer. Çatışma beklediği gibi sonuçlanmaz. Cihangir, rüya ile gerçek arasında gidip gelmeye başlar. Sarı takım elbiseli bir adam görür. Bu adamın önemli biri olduğunu hissetmekte ama kim olduğunu anımsayamamaktadır. Kaan ise bir taraftan Cihangir, bir taraftan polis ile çalışırken bir yandan da onu hapse düşürenlerin peşindedir. Müjde, babasının işlerine dahil olmak arzusundadır, kendisini ispat etmek istemektedir. Altan Demiröz, Bahar’ı Cemal Sandıkçı ve kendisi arasında seçim yapmaya zorlar. Bahar kime sadık olduğunu sorgulamaya başlar. İlhan ve İskender bir kez daha karşı karşıya gelirler. Halka için İlhan ve İskender hakkında karar zamanı gelmiştir. Cihangir sorularına cevaplar ararken büyük bir gizemin içine düşer. Sarı takım elbiseli adam, Cihangir’in elindeki tek ipucudur.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle