GeriTelevizyon Halka dizisinin ilk bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Halka dizisinin ilk bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Halka dizisinin ilk bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Halka dizisi ekranlara gelen ilk bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan ilk bölümünde Kaan Karabulut, bir süre önce tuzağa düşürülmüş, hapis cezası aldı. Dizinin bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Halka dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Halka dizisi yayınlanan ilk bölümüyle izleyicilere şoke eden anlar yaşattı. Dizinin yayınlanan ilk bölümünde Kaan’a, nerden geldiği belli olmayan kırmızı bir zarf ulaştı. İçinde, Kaan’ın babasının cinayetini gösteren dijital kayıtlar vardı. Dizinin bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Halka dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Kaan Karabulut, bir süre önce tuzağa düşürülmüş, hapis cezası almıştır. O gün Kaan’a, nerden geldiği belli olmayan kırmızı bir zarf ulaşır. İçinde, Kaan’ın babasının cinayetini gösteren dijital kayıtlar vardır. Polis Kaan’a bir teklifte bulunur. Eski bir kabadayı olan İlhan Tepeli’nin yanında çalışır, polise bilgi verirse hem özgür kalacak hem de babasının katillerinin yakalanmasını sağlayabilecektir. Kaan kararsız kalır. Cihangir, İlhan Tepeli’nin oğludur. Babası ile çalışmaktadır.  İki genç adamın yolları, Halka adlı şebekenin tekinsiz dünyasında kesişir.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle