GeriTelevizyon Gülperi dizisinin yayınlanan son bölümünde şoke eden anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gülperi dizisinin yayınlanan son bölümünde şoke eden anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Gülperi dizisinin yayınlanan son bölümünde şoke eden anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Gülperi dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Yakup’un teklifi karşısında şok olan Gülperi, kızının ve kendi özgürlüğünün arasında bir seçim yapmaya zorlandı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Gülperi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Gülperi dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine dramatik dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Gülperi’nin başının yine dertte olduğunu anlayan Kadir, kendi ailesiyle ilgili sorunlarını kısa süreliğine hallederek yeniden Taşkınhan’a geldi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Gülperi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Gülperi dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Yakup’un teklifi karşısında şok olan Gülperi, kızının ve kendi özgürlüğünün arasında bir seçim yapmaya zorlanır. Yakup artık Gülperi’yi kıskıvrak köşeye sıkıştırdığına ve torunlarını sonsuza kadar yanına alacağına emindir. Gülperi ise kızından vazgeçmemeye en az Yakup kadar kararlıdır, bu uğurda her türlü bedeli ödemeye de hazırdır.

Gülperi’nin başının yine dertte olduğunu anlayan Kadir, kendi ailesiyle ilgili sorunlarını kısa süreliğine hallederek yeniden Taşkınhan’a gelir. Ve Yakup’un Gülperi’yi de yakından ilgilendiren, herkesten gizlediği bir sırrının olduğunu öğrenir. Can annesine yavaş yavaş yaklaşırken Bedriye ise Ali’nin kendisine yaptıklarından Gülperi’yi sorumlu tutmaktadır.

Gülperi çocukları yanında olsa bile onlara ulaşmanın ne kadar zor olduğunu artık iyice anlamıştır. Ancak bu yolda onu bekleyen zorluklara bir yenisi eklenir; hiç ummadığı biri tarafından kendisine kurulan ve hayatını yeniden alt üst edecek olan tuzağın henüz farkında değildir.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle