GeriTelevizyon Siyah Beyaz Aşk yeni bölümde Aslı büyük sırrı anlatacak mı? Yeni fragman yayınlandı mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Siyah Beyaz Aşk yeni bölümde Aslı büyük sırrı anlatacak mı? Yeni fragman yayınlandı mı?

Siyah Beyaz Aşk yeni bölümde Aslı büyük sırrı anlatacak mı? Yeni fragman yayınlandı mı?

Siyah Beyaz Aşk dizisi yeni bölümleriyle Kanal D ekranlarına damga vurmaya devam ediyor. Bu sezonun en iddialı yapımlarından biri olarak gösterilen Siyah Beyaz Aşk’ın yayınlanan son bölümünde Namık Emirhan ve Yeter’in büyük sırrına ortak olan Aslı, finalde herkesi şaşırtan bir cümle kurdu. Olaylı final sahnesi ardından gözler fragmana çevrildi. Peki Siyah Beyaz Aşk 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Siyah Beyaz Aşk 18 Aralık tarihli 10. bölüm finaliyle hafızalara kazınırken gözler yeni fragmana çevrildi. Son bölümde Ferhat'ın göründüğü gibi biri olmadığını anlayan Aslı, Ferhat'ın geçmişini öğrendikçe tüm acılarını anlamaya başladı. Savcı Yiğit ise dayısı Namık Emirhan’ın peşini bırakmamakta kararlıydı. Bu uğurda kardeşi Ferhat’ı da çiğneyebilecek Yiğit, ailesiyle birlikte yaşadıkları evin silahlı adamlar tarafından taranması karşısında intikamını almaya hazırlandı. iğit’in en büyük destekçisi Aslı’nın ağabeyi Cem Çınar oldu. Finalde ise Namık Emirhan ve Yeter’in yıllardır sakladığı büyük sırrı öğrenen Aslı, Ferhat’ın da yanında zehir zemberek sözler söyledi. Aslı, yıllardır söylenen yalana göz yumacak mıdır? Hayatta doğruları için yaşayan Aslı, bunu Ferhat’a söyleyebilecek mi? Tüm bu soru işaretlerine yanıt arayan izleyiciler yeni fragmanı sorguluyor.

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Aslı ve Ferhat'ın arasındakiler giderek duygusal bir hal alıyor. Başta Namık olmak üzere herkes farkına varmaya başlıyor! Aslı ise, Ferhat'ın intikam almasını önlemek için ona engel olmaya çalışıyor! Ferhat, kendisini vuran adamın önünde elinde silah dikiliyor; fakat, karşısındaki kişinin söyledikleri karşısında şaşkınlığını gizleyemiyor! Aslı ve Ferhat aşık mı oluyor? Arzu, Cahit'in sakladığı olayı öğrendi mi? Ferhat, Namık'ın kendi, babası olduğunu öğreniyor mu? Hasmı, Ferhat'a hangi gerçekleri anlatıyor?

Gülsüm’ü kurtarmak için beraber hareket eden Aslı ve Ferhat, birbirlerini tanıma yolunda bir adım daha atarlar. Üst üste yaşanan gerilimden yorulan Aslı, tüm dengeleri değiştirecek bir hamle yapar ve savcı Yiğit’e her şeyi anlatmaya karar verir.

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle