GeriTelevizyon Gelinim Mutfakta son bölümde kim elendi? İşte haftanın birincisi ve elenen isim
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gelinim Mutfakta son bölümde kim elendi? İşte haftanın birincisi ve elenen isim

Gelinim Mutfakta son bölümde kim elendi? İşte haftanın birincisi ve elenen isim

Gelinim Mutfakta yarışması bir eleme bölümünü daha geride bıraktı. Yarışmanın 6 Temmuz tarihli bölümünde birincilik ve eleme heyecanı aynı anda yaşandı. Günün sonunda bir kişi 5 bileziğin sahibi olurken; haftanın en az puanını toplayan bir gelin ve kaynana Gelinim Mutfakta'ya veda etti. Peki, Gelinim Mutfakta'dan kim elendi, haftanın birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 85. bölümüyle bir haftayı daha geride bıraktı. Hafta boyunca yüksek puan toplamaya çalışan gelinler, haftanın finalinde de rekabeti bırakmayarak beş altın bilezik için mücadele etti. Gün sonunda toplam puanların netleşmesiyle birlikte bir gelin ve kayınvalide elendi. Haftanın final bölümünde kim birinci oldu? Dört gün üst üste birinci olan Özlem, bu başarısını sürdürdü mü? Gelinim Mutfakta’dan hangi isimler elendi? İşte haftanın finalinde yaşananlar!

Günün en başarısız ismi 8 puanla Özlem olurken; Şebnem, 15 puanla günün birincisi ilan edildi. Hafta boyunca en az puanı toplayan Şebnem ve Tuğba son ikiye kaldı. 52 puan toplayan Tuğba- kayınvalidesi Rukiye, yarışmaya veda etti. Haftanın birincisi ise ilk dört gün boyunca en yüksek puanı alan Özlem oldu. Daha önce 13 bilezik toplayan Özlem, 70 puanla 5 bileziği daha almaya hak kazandı.

GEÇEN HAFTA KİM ELENMİŞTİ?

Günün en düşük puanını Hatice ve Tuğba aldı. 16 puanla en yüksek puanı ise Özlem aldı. Hafta boyunca en az puanı toplayan Tuğba ve Başak son ikiye kaldı. 53 puan toplayan Başak ve kayınvalidesi yarışmaya veda etti. Haftanın birincisi ise 63 puanla Özlem oldu. Özlem, 6 bileziği almaya hak kazandı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle