GeriTelevizyon Gelinim Mutfakta yarışmacıları Aynur ve Neslihan Gökçül kimdir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gelinim Mutfakta yarışmacıları Aynur ve Neslihan Gökçül kimdir?

Gelinim Mutfakta yarışmacıları Aynur ve Neslihan Gökçül kimdir?

Gelinim Mutfakta'ya 52. Hafta Aynur Gökçül ve gelini Neslihan Gökçül katıldı. İkilinin arasındaki diyaloglar Gelinim Mutfakta’nın diğer yarışmacılarını da şaşırttı. Peki, Gelinim Mutfakta yarışmacıları Aynur ve Neslihan Gökçül kimdir?

Gelinim Mutfakta programına bu hafta katılan kayınvalide Aynur Hanım, gelini Neslihan'ı isteme gününde yaşanan olayları anlatınca gelinler ve kayınvalidelerden eleştiriler geldi. Aynur Hanım, oğlunun evlenme istediğini söylemesinin ardından gelini Neslihan'ı hiç görmeden istemeye gittiğini açıklaması gelinler ve kayınvalidelerden büyük tepki almasına neden oldu. Bu duruma en sert tepki ise gelinler arasında Gülcan'dan geldi. İlk günden diğer yarışmacıların tepkisini çeken Aynur ve Neslihan Gökçül, hayatları hakkında bilgi verdi.

AYNUR VE NESLİHAN GÖKÇÜL HAKKINDA BİLGİLER

Ailenin tek gelini olan Neslihan Gökçül, 4 aylık evli. Babası Samsunlu, annesi ise Tokatlı olan yeni Neslihan, İstanbul’da doğdu ancak yaşamını Antalya’da sürdürüyor.

Yeni evlenmiş. Tek gelin. Kendisi söylemiş yarışmaya katılmayı. Kayınvalide Aynur Hanım ise aslen Antalyalı ancak kütük Burdur.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle