GeriTelevizyon Gelinim Mutfakta gün (9 Nisan) birincisi kim oldu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gelinim Mutfakta gün (9 Nisan) birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün (9 Nisan) birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta yarışmasında haftanın ikinci bölümü geride kaldı. Yarışmaya yeni katılan Güngör’ün fırtınalar estirdiği Gelinim Mutfakta’nın 277. Bölümünde Nazlı Hanım ve Reyhan Hanım arasındaki kriz de büyüdü. Peki, Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta'ya bu hafta katılan yarışmacılardan Güngör, diğer gelinlere karşı oldukça sert bir tavır aldı. Beyza ise bu duruma "patron" yakıştırmasıyla cevap verdi. Ezgi, Besime Hanım'ın puanlamasına yine eleştirel yaklaştı ve puanlama sırasında tansiyon fazlasıyla arttı. Nazlı Hanım ve Reyhan Hanım arasında kriz gittikçe büyüdü. Reyhan Hanım'ı kıskandığı iddia edilen kayınvalidenin sabrı tükendi ve isyan etti.

Gelinim Mutfakta'nın 9 Nisan 2019'da yayınlanan 277. Bölümünde Nazlı-Beyza Bitmiş, Besime-Gülcan Ekinci, Sevim-Güngör Üzüm ve Reyhan-Ezgi Yıldırım çiftleri "Şiveydiz" için yarıştılar.

GÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Günün değerlendirmesi ardından puan durumu netleşti. Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Güngör Üzüm ve Gülcan Ekinci aldı. Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı. Puanlar doğrultusunda; gün sonuncusu 8 puanla Ezgi oldu, Ezgi'yi 10 puanla Beyza takip etti. Gelinim Mutfakta 277. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı. Gün birincisi 17 puanla Güngör oldu. Gülcan 13 puanla günü ikinci tamamladı .

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle