GeriTelevizyon Game of Thrones 7 sezon 7. bölüm sezon finali bölümünde neler yaşandı? Yeni sezon ne zaman başlayacak?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Game of Thrones 7 sezon 7. bölüm sezon finali bölümünde neler yaşandı? Yeni sezon ne zaman başlayacak?

Game of Thrones 7 sezon 7. bölüm sezon finali bölümünde neler yaşandı? Yeni sezon ne zaman başlayacak?

Game of Thrones 7. sezon 7. bölüm sezon finalinde oldukça heyecanlı dakikalar yaşandı. İnternet aleminin en çok sükse yapan ve beğenilen dizileri arasında yer alan Game of Thrones bugün sezon finali bölümüyle ekranlara geldi. Sezon finalinde Jon Snow ile işbirliğine giden Daenerys Targaryen, uzun zaman sonra yeniden Westeros'a döndü ve kontrolü eline almaya başladı. Son bölümün bitmesinin ardından Game of Thrones 8. sezon ne zaman yayınlanacak soruları gündeme geldi. Peki, yeni sezon ne zaman başlayacak?

Game Of Thrones 7. sezon 7. bölümü ile ekranlara geldi. Türkiye ve dünya üzerinde milyonlarca kişinin merakla takip ettiği Game of Thrones, 7. sezon 7. bölümü ile sezon finali yaptı. Son bölümde çok büyük çabalar sarf eden Jon Snow, savaş için bir çıkar yol buluyor. Peki, sezon finalinin ardıdan Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak?

GAME OF THRONES 8.SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

7. sezon 7. bölüm ile sezon finali yapan Game Of Thrones'un 8. sezonuna ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Henüz resmi olmayan bilgilere göre dizinin yeni sezonu ile önümüzdeki yaz başında izleyicilerle buluşacağı kulislerde konuşulan konular arasında yer alıyor. Diğer taraftan, dizinin final olması sebebiyle 2019 başına sarkması diğer bir ihtimal olarak düşünülüyor.

YENİ OYUNCU KADROSU DAHA AZ OLACAK

Otoritelerin düşüncesine göre yeni sezonda sevilen karakterler daha ön planda tutulacak. Diziye yeni oyuncu dahil edilme kararı ise biraz daha geri planda yer alacak.

BÖLÜMLER 80-90 DAKİKA ARASINDA OLABİLİR

8.sezon hakkında sıkça gelen yorumlardan birisi de her bir bölümün yaklaşık 80-90 dakika arasında olacağıydı. Bu durumun gerçekleşmesi halinde, Game Of Thrones 8. sezona başlama tarihinde bir gecikme olması bekleniyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle