GeriTelevizyon Game Of Thrones 7. sezon 5. bölüm fragmanı heyecanlandırdı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Game Of Thrones 7. sezon 5. bölüm fragmanı heyecanlandırdı

Game Of Thrones 7. sezon 5. bölüm fragmanı heyecanlandırdı

Game Of Thrones 7. sezon 5. bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük bir ilgiyle takip edilen Game Of Thrones 7. sezon yeni bölüm fragmanına Lannister'ları bozguna uğratan Khaleesi'nin sözleri damga vurdu. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte Game Of Thrones 7. sezon 5. bölüm fragmanı ve son bölümle ilgili kısa bir hatırlatma!

Game Of Thrones yayınlanan 7. sezon 5. bölüm fragmanıyla izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşatacak. İnternet dizileri arasında en çok popülariteye sahip olan dizi Game Of Thrones'ta heyecan rüzgarı esmeye devam ediyor. Son bölümde Jaime Lannister'ın ejderha saldırısından kurtulup kurtulmadığı oldukça merak konusu oldu. 

Son bölümde ejderhasıyla Lannister'ları bozguna uğratan Khaleesi, bu bölümde muharebeyi kaybeden insanlara kendilerine katılmalarını öneriyor ve heyecan serüveni iyice kızgınlaşıyor. Bu hadisenin karşısında Cercei Lannister'ın nasıl bir cevap vereceği ise merak ediliyor. İşte, Game Of Thrones 7. sezon 5. bölüm fragmanı.SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ejderha Kayası’nda savaş stratejileri devam ederken Jon Snow ve Daenerys arasındaki çekim gün yüzüne çıkmaya başladı. Kuzey’in Kralı ejderha camını bulurken, Ormanın Çocukları’nın mağara çizimlerini de keşfetti. Keşfin ardından kararlılığı pekişen Daenerys, Jon Snow’a Kuzey için savaşacağını açıkladı. Ancak bir şartı vardı: Kendisine diz çökmesi. Daenerys’in bu ısrarı ikilinin uzlaşmalarına yine engel oldu. Artık akıllı planlar değil, zafer isteyen Daenerys Targaryen ejderhasının sırtında ve Dothrakilerle birlikte Lannister ordusuna saldırdı. Lannister ordusu dağılırken Daenerys’in ejderhası yara aldı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle