GeriTelevizyon Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Fi dizisinin 10. bölümü bugün yayınlanacak mı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Fi dizisinin 10. bölümü bugün yayınlanacak mı?

Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Fi dizisinin 10. bölümü bugün yayınlanacak mı?

Fi dizisinin yayınlanması gereken 10. bölümü izleyiciler tarafından oldukça merak konusu oldu. İnternette yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyiciler tarafından oldukça büyük beğeni kazanan Fi dizisi vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Heyecan ve merak dozu artan dizinin son iki bölümünde heyecan verici gelişmeler yaşanmıştı. Diziseverler, Fi 10. bölüm ne zaman yayınlanacak? Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman? gibi sorulara önem verdiler. Peki, Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Fi dizisinin 10. bölümü bugün yayınlanacak mı?

Fi dizisinin 10. bölümü için heyecan dorukta! Yayın tarihleri değişmesine rağmen genellikle cuma günleri izleyici karşısına çıkan Fi'nin yeni bölümünün bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. Cesur sahneleriyle sık sık adından söz ettiren dizi en son 19 Mayıs Cuma günü yayınlanmış, finale Deniz'e gönderilen kutu damga vurmuştu. Duru ve Can arasındaki yakınlaşma ortaya çıkacak mı? bu sorunun yanıtını merak eden dizi takipçileri tarih araştırması yapıyor. Peki, Fi yeni bölüm ne zaman?

İzleyicisinde yarattığı tutku ve heyecan her bölümüyle artan Fi'nin merakla beklenen yeni bölümleri 9 Haziran'da sadece puhutv'de!Fi son bölümlerinde neler yaşandı?

Heyecan ve merak dozu artan dizinin son iki bölümünde heyecan verici gelişmeler yaşandı. 8. bölümde Can, Duru’ya olan aşkını itiraf ederken, Deniz, Duru’nun kendisi yerine Can’dan yardım istemesine bozuldu. Can ise fırsattan istifade, Duru’nun kafasının karıştırmaya devam etti. Duru ise kendini bir anda Can ile yakınlaştı. 9. bölümde Deniz ile ilişkisinin zarar görmesinden korkan Duru, Can’ı bıçakladı. Çekilen fotoğrafları ve haklarında çıkan haberler ile başı belaya bulaşan giren ikili, ayrıca Sadık Murat Kolhan ve Özge ikilisinin takibi ile uğraşmak zorunda kaldı. Öte yandan Bilge ise, Can Manay’a olan sadakati ve sağduyusu arasında kald

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle